Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Więcej niż UV. Innowacyjne myślenie i estetyka

Prezentację oferty uzupełni urządzenie pomiarowe UV Analyser. Jest to połączenie aplikacji UV (kompatybilnej z systemami Android i iOS), paska pomiarowego i analizatora, które oferuje poręczne narzędzie do zapewnienia jakości i dokumentacji popularnych systemów UV i LED.
© IST Metz

W tym roku IST Metz z Nürtingen świętuje szczególny kamień milowy w ponad 45-letniej historii firmy. Podczas gdy pierwsza instalacja UV zjechała z linii produkcyjnej w 1977 roku, ten rok jest szczególnym wydarzeniem dla IST Metz i IST Intech. To właśnie w ciągu najbliższych kilku tygodni stutysięczna maszyna (UV, UV LED i excimerowe) zostanie wdrożona u klienta.

 

Szczęśliwym trafem to wyjątkowe w historii firmy wydarzenie zbiega się w czasie z targami drupa. Co zaplanowano na tę okazję, nie zostało jeszcze ujawnione, ale jedno jest pewne. Ten sukces nie przejdzie bez echa. Co jeszcze IST Metz ma w zanadrzu? Stoisko o powierzchni 400 metrów kwadratowych będzie koncentrować się na produktach UV, które są niezbędne i wyznaczają trendy w branży poligraficznej. Oprócz lamp UV i systemów UV LED, będzie można zobaczyć w akcji rozwiązania do suszenia termicznego i systemy ekscymerowe, a także przyjrzeć się przyszłości druku. Koncepcja produktu „HotSwap” będzie również centralnym punktem stoiska IST. Większa elastyczność wymiany w druku arkuszowym, zwojowym i wąskowstęgowym dzięki odpowiednio wyposażonym jednostkom umożliwia przełączanie między lampami UV, UV LED lub hybrydowymi, a wybór technologii zależy od zadania i pożądanego produktu końcowego.

 

Targowa atrakcja

Firma przygotowała specjalną atrakcję. Będzie nią prowadzona trzy razy w ciągu dnia prezentacja maszyny Heidelberg Speedmaster CX104-6+LX3, która zademonstruje na żywo i w towarzystwie mediów, w jaki sposób zastosowanie systemów lamp UV w druku opakowań i systemów UV LED w druku komercyjnym kształtuje dzisiejszą branżę poligraficzną. Rezultaty zostaną zilustrowane od razu na miejscu w postaci specjalnie przygotowanego na tę okazję produktu do druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty