Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Cerm uzyskuje niezależność

Firma Cerm stał się częścią Grupy Heidelberg w 2011 roku. Poprzez wykup menadżerski uzyskała pełną niezależność.

Firma Cerm, globalny dostawca oprogramowania MIS dla przemysłu poligraficznego, uzyskał pełną niezależność poprzez wykup menadżerski (MBO) od producenta maszyn drukujących Heidelberger Druckmaschinen. Firma Cerm stała się częścią Grupy Heidelberg w 2011 roku. Do dziś obsługuje ponad 400 klientów na całym świecie i współpracuje z wieloma producentami rozwiązań poligraficznych. Uzyskanie niezależności to przedsiębiorczy krok firmy w kierunku ekspansji jej cyfrowego rozwiązania dla drukarni etykiet i opakowań. „Nasze oprogramowanie posiada udokumentowane doświadczenie w zwiększaniu wydajności usług oraz maszyn do druku etykiet i opakowań na całym świecie. Nieustannie koncentrujemy się na istniejących i nowych potrzebach klientów oraz na rozwoju technologiczym. Aby w pełni wykorzystać nasz potencjał i napędzić ten wzrost, musieliśmy odzyskać niezależność, tym samym otwierając się na dodatkowe kanały dystrybucji”- mówi Geert Van Damme, CEO Cerm i jeden z menedżerów zaangażowanych w MBO.
Heidelberg i firma Cerm będą nadal rozwijać i dystrybuować oprogramowanie pod nazwą „Prinect Business Manager” na rynku druku komercyjnego. Wszystkie istniejące umowy z klientami Heidelberg utrzymują swoją ważność.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty