Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Cerm uzyskuje niezależność

Firma Cerm stał się częścią Grupy Heidelberg w 2011 roku. Poprzez wykup menadżerski uzyskała pełną niezależność.

Firma Cerm, globalny dostawca oprogramowania MIS dla przemysłu poligraficznego, uzyskał pełną niezależność poprzez wykup menadżerski (MBO) od producenta maszyn drukujących Heidelberger Druckmaschinen. Firma Cerm stała się częścią Grupy Heidelberg w 2011 roku. Do dziś obsługuje ponad 400 klientów na całym świecie i współpracuje z wieloma producentami rozwiązań poligraficznych. Uzyskanie niezależności to przedsiębiorczy krok firmy w kierunku ekspansji jej cyfrowego rozwiązania dla drukarni etykiet i opakowań. „Nasze oprogramowanie posiada udokumentowane doświadczenie w zwiększaniu wydajności usług oraz maszyn do druku etykiet i opakowań na całym świecie. Nieustannie koncentrujemy się na istniejących i nowych potrzebach klientów oraz na rozwoju technologiczym. Aby w pełni wykorzystać nasz potencjał i napędzić ten wzrost, musieliśmy odzyskać niezależność, tym samym otwierając się na dodatkowe kanały dystrybucji”- mówi Geert Van Damme, CEO Cerm i jeden z menedżerów zaangażowanych w MBO.
Heidelberg i firma Cerm będą nadal rozwijać i dystrybuować oprogramowanie pod nazwą „Prinect Business Manager” na rynku druku komercyjnego. Wszystkie istniejące umowy z klientami Heidelberg utrzymują swoją ważność.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty