Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Targi Fespa Global Print Expo. Maj pełen wrażeń

© Fespa

Targi Fespa Global Print Expo, European Sign Expo, Personalisation Experience i inauguracyjne wydarzenie Sportswear Pro odbędą się w dniach 19-22 maja 2024 roku w centrum wystawienniczym RAI w Amsterdamie. Podczas tych równoległych wydarzeń zaprezentowane zostanie bogactwo rozwiązań w zakresie druku specjalistycznego, oznakowania, personalizacji oraz produkcji odzieży sportowej i rekreacyjnej.

 

Hasła przyszłorocznych wydarzeń są ze sobą powiązane oraz stanowią naturalną kontynuację zeszłorocznego sloganu „Nowe perspektywy”. Są nimi: „Opportunities, Uncovered” dla Fespa Global Print Expo, „Opportunities, Illuminated” dla European Sign Expo, „Opportunities, Created” dla Sportswear Pro i „Opportunities, Reimagined” dla Personalisation Experience. Podczas targów organizatorzy chcą zwrócić uwagę na to, że możliwości rozwoju są często większe, niż się to wydaje. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z technologiami od takich firm jak między innymi Agfa, Antalis, Mimaki, Sun Chemical czy swissQprint, którzy już potwierdzili swój udział. Oprócz prezentacji na stoiskach ponownie planowany jest także program seminariów i konferencji. Eksperci branżowi przybliżą takie tematy jak korzyści płynące z personalizacji, rola sztucznej inteligencji oraz najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Podczas majowych eventów nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących, takich jak konkurs World Wrap Masters czy wystawa ekologicznych materiałów Sustainability Spotlight.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty