Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Chespa i Hesse współpracują

Na zdjęciu: dr Dietmar Hesse, Jörn Hesse, Roman Faszynka.

Grupa Chespa i Hesse Stanzwerkzeuge połączyły swoje siły w zakresie produkcji wykrojników, uzupełniając portfolio oferowanych produktów i zwiększając moce produkcyjne. Firma Hesse jest producentem wykrojników płaskich oraz oprzyrządowania współpracującego dla producentów opakowań z tektury litej i falistej. Grupa Chespa posiada obecnie trzy zakłady produkcyjne, wyspecjalizowane w produkcji wysokiej jakości wykrojników, a dodatkowo obsługuje klientów w zakresie farb drukarskich i klisz fotopolimerowych. Dzięki realizacji niniejszego projektu, grupa stała się czołowym producentem wykrojników w Europie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty