Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

CCL Label na drintec. Nowe trendy

CCL w tym roku na targach w Monachium przedstawi sowje trzy najnowsze trendy

© CCL Label

 

CCL Label, światowy pionier w opakowaniach specjalistycznych, przedstawi swoje najnowsze rozwiązania na wrześniowych targach drinktec w Monachium. Firma zaprezentuje portfolio funkcjonalnych i inteligentnych etykiet oraz rękawów termokurczliwych.

 

Zrównoważony rozwój

CCL Label chce podkreślić swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i zmniejszenie śladu węglowego oferując etykiety mające pomóc odbiorcom końcowym zwiększyć poziom recyklingu. Firma oferuje etykiety termokurczliwe EcoFloat, samoprzylepne etykiety typu PSL oraz rękawy Stretch Sleeve. Rodzina Zrównoważonych Etykiet obejmuje zarówno materiały biodegradowalne, jak i materiały pływające, rozwiązania odporne na ścieranie i ultracienkie rękawy o bardzo niskim śladzie węglowym. Podczas targów będzie można zapoznać się z rozwiązaniami dla butelek HDPE i PP, a także etykietami o specjalnych własciwościach, które doskonale sprawdzą się w systemach zwrotnych butelek szklanych i refPET oraz w obecnie procesowanym systemie kaucyjnym.

 

Digitalizacja

CCL Label przedstawi również rozszerzoną ofertę digitalizacji opakowań. Firma zaprezentuje rozwiązania etykietowe dla rynku napojów, dzięki którym opakowanie stanie medium przenoszących konsumenta w wirtualny kanał komunikacji.

 

Premiumizacja
CCL Label zauważa wyraźny trend na światowych rynkach win i napojów spirytusowych, w którym produkty muszą wyróżniać się na sklepowych półkach lub przyciągać uwagę konsumentów specjalnymi kampaniami. Według firmy liczą się po pierwsze kolory i kształty, po drugie zaawansowane technologie i po trzecie wrażenia. Można to osiągnąć poprzez doskonałą jakość nadruku stosując przyjemne w dotyku lakiery uszlachetniające, kreatywne zdobienia i wykorzystując unikalne materiały, takie jak aksamit, które podkreślają wysoką pozycję produktu na rynku, łącząc konsumenta z marką.

Na wrześniowych targach drinktec w Monachium CCL Label zaprezentuje szeroką gamę uszlachetnionych etykiet i wysokiej jakości rozwiązań typu sleeve, które są odpowiedzią na potrzebę wzmacniania marki produktu i podkreślenie jej ekskluzywności.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty