Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Rezygnacje i potwierdzenia

Pomimo organizacji własnych wydarzeń wirtualnych, Windmöller & Hölscher nie ma wątpliwości, że to właśnie targi pozwalają budować trwałe relacje biznesowe.

Decyzje Siegwerk i Sitmy z pewnością nie ucieszą organizatorów targów poligraficznych drupa. Zarówno dostawca farb drukarskich do opakowań i etykiet, jak i producent systemów pakowania, poinformowali o rezygnacji z udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu. Dodatkowo firma Siegwerk poinformowała także o rezygnacji z targów interpack. Jednocześnie Windmöller & Hölscher, producent rozwiązań dla opakowań elastycznych, stanowczo potwierdza swój udział na targach. Firma jest obecna na targach od samego początku ich powstania w 1951 roku i przez lata pozostaje jednym z największych wystawców tego wydarzenia. „Jako jedne z wiodących targów, drupa pozostaje dla nas ważnym wydarzeniem. To właśnie tutaj prezentowane są najnowsze trendy i innowacje dla druku opakowań. Co więcej, biorąc udział w targach, wspieramy również niemiecki rynek jako miejsce przyjazne dla prowadzenia biznesu i targów przemysłu maszynowego” – podkreśla dyrektor generalny W&H, dr Jürgen Vutz. „ Jesteśmy przekonani, że zarówno przedstawiona koncepcja zapewnienia bezpieczeństwa i higieny, jak i skrócenie czasu trwania drupy, pozwoli zgromadzić dużą liczbę odwiedzających pomimo pandemii.”- kontynuuje. Choć firma sama decyduje się na komunikację wirtualną, jest przekonana, że nic nie jest w stanie zastąpić tradycyjnej formy kontaktu i spotkań osobistych, które są niezbędne do budowania i utrzymania zaufania klienta.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty