Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Rezygnacje i potwierdzenia

Pomimo organizacji własnych wydarzeń wirtualnych, Windmöller & Hölscher nie ma wątpliwości, że to właśnie targi pozwalają budować trwałe relacje biznesowe.

Decyzje Siegwerk i Sitmy z pewnością nie ucieszą organizatorów targów poligraficznych drupa. Zarówno dostawca farb drukarskich do opakowań i etykiet, jak i producent systemów pakowania, poinformowali o rezygnacji z udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu. Dodatkowo firma Siegwerk poinformowała także o rezygnacji z targów interpack. Jednocześnie Windmöller & Hölscher, producent rozwiązań dla opakowań elastycznych, stanowczo potwierdza swój udział na targach. Firma jest obecna na targach od samego początku ich powstania w 1951 roku i przez lata pozostaje jednym z największych wystawców tego wydarzenia. „Jako jedne z wiodących targów, drupa pozostaje dla nas ważnym wydarzeniem. To właśnie tutaj prezentowane są najnowsze trendy i innowacje dla druku opakowań. Co więcej, biorąc udział w targach, wspieramy również niemiecki rynek jako miejsce przyjazne dla prowadzenia biznesu i targów przemysłu maszynowego” – podkreśla dyrektor generalny W&H, dr Jürgen Vutz. „ Jesteśmy przekonani, że zarówno przedstawiona koncepcja zapewnienia bezpieczeństwa i higieny, jak i skrócenie czasu trwania drupy, pozwoli zgromadzić dużą liczbę odwiedzających pomimo pandemii.”- kontynuuje. Choć firma sama decyduje się na komunikację wirtualną, jest przekonana, że nic nie jest w stanie zastąpić tradycyjnej formy kontaktu i spotkań osobistych, które są niezbędne do budowania i utrzymania zaufania klienta.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty