Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Folex Go-Ha. Widoczność bez odblasków

© Folex

 

Odczyt danych z elementów sterowniczych lub interfejsów, wyposażonych w wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości może być utrudniony poprzez odbijające światło błyszczące lub nierówne powierzchnie. Sprawia to duży dyskomfort w pracy operatora maszyny. Folex oferuje rozwiązanie tego problemu, wprowadzając na rynek nową folię Go-Ha.

 

Wysokiej jakości, odporna na zarysowania folia antyodblaskowa wyposażona jest w warstwę antyrefleksyjną. Charakteryzuje się dużą tolerancją na promieniowanie UV i wysoką przezroczystością. Ten wysoce odporny na chemikalia produkt może być w łatwy sposób zadrukowywany i przetwarzany. Oferowane są również ulepszone wersje folii Go-Ha, przeznaczone specjalnie do druku cyfrowego. Ponadto, jest to niezwykle trwały i łatwy w czyszczeniu materiał. Dostępny jest w grubościach 0,13 milimetra i 0,18 milimetra oraz sprzedawany w arkuszach lub w rolach. Wszystkie opakowania folii Go-Ha standardowo wyposażone są w niebieską samoprzylepną folię ochronną na odwrocie.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty