Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Folex Go-Ha. Widoczność bez odblasków

© Folex

 

Odczyt danych z elementów sterowniczych lub interfejsów, wyposażonych w wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości może być utrudniony poprzez odbijające światło błyszczące lub nierówne powierzchnie. Sprawia to duży dyskomfort w pracy operatora maszyny. Folex oferuje rozwiązanie tego problemu, wprowadzając na rynek nową folię Go-Ha.

 

Wysokiej jakości, odporna na zarysowania folia antyodblaskowa wyposażona jest w warstwę antyrefleksyjną. Charakteryzuje się dużą tolerancją na promieniowanie UV i wysoką przezroczystością. Ten wysoce odporny na chemikalia produkt może być w łatwy sposób zadrukowywany i przetwarzany. Oferowane są również ulepszone wersje folii Go-Ha, przeznaczone specjalnie do druku cyfrowego. Ponadto, jest to niezwykle trwały i łatwy w czyszczeniu materiał. Dostępny jest w grubościach 0,13 milimetra i 0,18 milimetra oraz sprzedawany w arkuszach lub w rolach. Wszystkie opakowania folii Go-Ha standardowo wyposażone są w niebieską samoprzylepną folię ochronną na odwrocie.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty