Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Valiani w firmie Kram

Plotery Valiani z serii Optima to wyprodukowane we Włoszech półautomatyczne plotery umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie.

Firma Kram zainwestowała w nowy ploter firmy Valiani Optima V80 od dostawcy Grafmasz, który usprawnił pracę konstruktorów opakowań i przyspieszył realizację zamówień. Rodzinne przedsiębiorstwo od 1991 roku z powodzeniem działa na rynku folii, opakowań papierowych i kartonowych, dedykowanych dla branży spożywczej.

Producent posiada własny dział graficzny i konstrukcyjny, w którym przygotowywane są indywidualne projekty opakowań zgodnych z wymaganiami klientów. Wzrost liczby zleceń skłonił firmę do podjęcia decyzji o zakupie nowej maszyny.

Plotery Valiani z serii Optima to półautomatyczne urządzenia umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie wyposażone w podwójną głowicę narzędziową. Urządzenia mogą być wyposażone w noże do cięcia: aktywny, oscylacyjny, V-cut o różnym kącie, narzędzia do bigowania i perforacji, narzędzia do nacinania czy embossingu. Szeroki zakres dostępnych narzędzi pozwala na obróbkę bardzo różnorodnych materiałów o różnych właściwościach i grubościach do 20 mm. Plotery Valiani cechuje przede wszytstkim prosta obsługa, solidna i trwała konstrukcja oraz odpowiednie pozycjonowanie ciętego materiału dzięki stołowi z podsysem podzielonym na strefy. Intuicyjne oprogramowanie umożliwia szybkie wczytanie projektu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty