Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

„Uwolnij potęgę personalizacji”

Webinarium obejmie prezentację „na żywo” maszyny Digital Pro, wyposażonej w oprogramowanie VDP, a także wypowiedzi klientów, którzy już korzystają z zalet tego rozwiązania.

© Mark Andy

Firma Mark Andy, we współpracy z Global Graphics organizuje webinarium dedykowane personalizacji (VDP – Variable Data Printing) i korzyściom wynikającym z jej wykorzystania w druku cyfrowym. Wydarzenie odbędzie się 4 marca 2021 roku o godzinie 17:00.

Wśród podejmowanych podczas spotkania zagadnień znajdą się m.in.: rozwój technologii VDP i trendy na rynku druku cyfrowego, rodzaje oprogramowania VDP i dedykowanych mu systemów workflow, uwarunkowania związane z wdrożeniem personalizacji oraz korzyści wynikające z wdrożenia StepZ - przyjaznej dla użytkownika aplikacji VDP dla drukarń cyfrowych. Całość zwieńczy anonsowana wyżej prezentacja pełnego cyklu produkcyjnego z wykorzystaniem personalizowanych danych, od ich przygotowania na etapie prepress, skończywszy na wydrukowaniu w maszynie Digital Pro.

Zainteresowani udziałem mogą rejestrować się poprzez formularz na portalu LinkedIn:  www.linkedin.com/posts/mark-andy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty