Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

„Uwolnij potęgę personalizacji”

Webinarium obejmie prezentację „na żywo” maszyny Digital Pro, wyposażonej w oprogramowanie VDP, a także wypowiedzi klientów, którzy już korzystają z zalet tego rozwiązania.

© Mark Andy

Firma Mark Andy, we współpracy z Global Graphics organizuje webinarium dedykowane personalizacji (VDP – Variable Data Printing) i korzyściom wynikającym z jej wykorzystania w druku cyfrowym. Wydarzenie odbędzie się 4 marca 2021 roku o godzinie 17:00.

Wśród podejmowanych podczas spotkania zagadnień znajdą się m.in.: rozwój technologii VDP i trendy na rynku druku cyfrowego, rodzaje oprogramowania VDP i dedykowanych mu systemów workflow, uwarunkowania związane z wdrożeniem personalizacji oraz korzyści wynikające z wdrożenia StepZ - przyjaznej dla użytkownika aplikacji VDP dla drukarń cyfrowych. Całość zwieńczy anonsowana wyżej prezentacja pełnego cyklu produkcyjnego z wykorzystaniem personalizowanych danych, od ich przygotowania na etapie prepress, skończywszy na wydrukowaniu w maszynie Digital Pro.

Zainteresowani udziałem mogą rejestrować się poprzez formularz na portalu LinkedIn:  www.linkedin.com/posts/mark-andy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty