Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

„Uwolnij potęgę personalizacji”

Webinarium obejmie prezentację „na żywo” maszyny Digital Pro, wyposażonej w oprogramowanie VDP, a także wypowiedzi klientów, którzy już korzystają z zalet tego rozwiązania.

© Mark Andy

Firma Mark Andy, we współpracy z Global Graphics organizuje webinarium dedykowane personalizacji (VDP – Variable Data Printing) i korzyściom wynikającym z jej wykorzystania w druku cyfrowym. Wydarzenie odbędzie się 4 marca 2021 roku o godzinie 17:00.

Wśród podejmowanych podczas spotkania zagadnień znajdą się m.in.: rozwój technologii VDP i trendy na rynku druku cyfrowego, rodzaje oprogramowania VDP i dedykowanych mu systemów workflow, uwarunkowania związane z wdrożeniem personalizacji oraz korzyści wynikające z wdrożenia StepZ - przyjaznej dla użytkownika aplikacji VDP dla drukarń cyfrowych. Całość zwieńczy anonsowana wyżej prezentacja pełnego cyklu produkcyjnego z wykorzystaniem personalizowanych danych, od ich przygotowania na etapie prepress, skończywszy na wydrukowaniu w maszynie Digital Pro.

Zainteresowani udziałem mogą rejestrować się poprzez formularz na portalu LinkedIn:  www.linkedin.com/posts/mark-andy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty