Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Usługi z jednego źródła

 

Systemy MGI do produkcji i drukowania etykiet oraz opakowań będą teraz sprzedawane pod marką Konica Minolta.

Firma Konica Minolta razem z MGI Digital Technology (MGI) rozszerzyły współpracę o nowe inicjatywy, które mają przynieść klientom dodatkowe korzyści.

Strategiczna i finansowa współpraca między obiema firmami została nawiązana w 2014 roku i rozszerzona w 2016 roku wraz ze wzrostem udziału w MGI do 40,5 procent. W rezultacie Konica Minolta dodała do swojego portfolio produkty MGI do produkcji i drukowania etykiet oraz opakowań. W ramach rozszerzonej współpracy, systemy MGI będą sprzedawane bezpośrednio za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej Konica Minolta. Tam również mogą otrzymać wsparcie klienci MGI w zakresie usług i administracji. Wcześniej natomiast dystrybucja i obsługa systemów MGI była świadczona osobno.
Podczas, gdy technologie i rozwiązania związane z MGI są sprzedawane pod marką Konica Minolta, tożsamość marki i wizerunek korporacyjny obu firm pozostają osobne. „Wzmocnienie naszej współpracy przynosi szczególne korzyści klientom i wszystkim zainteresowanym” - powiedział Tony Charlet, dyrektor MGI Global Business. „W przyszłości klienci otrzymają usługi i porady dotyczące wszystkich aspektów druku produkcyjnego i dekoracji cyfrowej z jednego źródła.” – dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty