Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Usługi z jednego źródła

Systemy MGI do produkcji i drukowania etykiet oraz opakowań będą teraz sprzedawane pod marką Konica Minolta.

Firma Konica Minolta razem z MGI Digital Technology (MGI) rozszerzyły współpracę o nowe inicjatywy, które mają przynieść klientom dodatkowe korzyści.

Strategiczna i finansowa współpraca między obiema firmami została nawiązana w 2014 roku i rozszerzona w 2016 roku wraz ze wzrostem udziału w MGI do 40,5 procent. W rezultacie Konica Minolta dodała do swojego portfolio produkty MGI do produkcji i drukowania etykiet oraz opakowań. W ramach rozszerzonej współpracy, systemy MGI będą sprzedawane bezpośrednio za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej Konica Minolta. Tam również mogą otrzymać wsparcie klienci MGI w zakresie usług i administracji. Wcześniej natomiast dystrybucja i obsługa systemów MGI była świadczona osobno.
Podczas, gdy technologie i rozwiązania związane z MGI są sprzedawane pod marką Konica Minolta, tożsamość marki i wizerunek korporacyjny obu firm pozostają osobne. „Wzmocnienie naszej współpracy przynosi szczególne korzyści klientom i wszystkim zainteresowanym” - powiedział Tony Charlet, dyrektor MGI Global Business. „W przyszłości klienci otrzymają usługi i porady dotyczące wszystkich aspektów druku produkcyjnego i dekoracji cyfrowej z jednego źródła.” – dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty