Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Odejście Michała Frontczaka, Coś się kończy, coś się zaczyna

© Michał Frontczak, Facebook

Po 28 latach pracy w Polska Press z firmą pożegnał się Michał Frontczak, wiceprezes łódzkiego oddziału grupy i szef biura reklamy makroregionu centralnego. Powodem odejścia była propozycja pracy w innym miejscu. Michał Frontczak do Polska Press trafił w 1995 roku.

 

Zaczynając jako sprzedawca reklam i specjalista do spraw marketingu w „Expressie Ilustrowanym”, Michał Frontczak przeszedł kolejne szczeble kariery - przez kierownika działu strategii reklamy, dyrektora działu promocji i rozwoju po zastępcę dyrektora biura reklamy. W 2005 roku został dyrektorem biura reklamy Polskapresse Oddział Prasa Łódzka, a w 2010 roku wiceprezesem oddziału. O odejściu z firmy Frontczak poinformował na Facebooku – „To nie była łatwa decyzja, bo nie mogła taka być, kiedy ponad połowę życia spędza się w pierwszej i jedynej do tej pory pracy, w organizacji, której dało się bardzo dużo, a i ona przez długie lata widziała moje zaangażowanie. Czas płynie i wiele się zmienia, pojawiają się w innych miejscach nowe perspektywy, rozwój, po prostu robienie lepszego jutra”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty