Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Kolejne awanse. Zmiany osobowe w Screen Europe

Patrick Jud
© Screen Europe

Ostatnie miesiące 2022 roku obfitują w informacje dotyczące zmian osobowych na kluczowych stanowiskach zarządzających w wielu firmach. Screen Europe w ostatnim miesiącu poinformował o aż dwóch zmianach personalnych w swoich strukturach.
Firma mianowała Patricka Juda, należącego do zespołu od 2012 roku, na stanowisko dyrektora regionalnego w regionie DACH, który pokieruje szybko rosnącym zespołem sprzedażowym w krajach niemieckojęzycznych. Oddział sprzedażowy Screen Europe zlokalizowany w Ismaning niedaleko Monachium został założony w 2020 roku aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na cyfrową technologię druku atramentowego firmy w regionie.
Drugą zmianą w niemieckim biurze Screen Europe jest awans Matthiasa Puersa na stanowisko kierownika sprzedaży w Niemczech. Będzie on odpowiedzialny za sprzedaż serii szybkich drukarek atramentowych Truepress Jet520HD w Niemczech.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty