Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kolejne awanse. Zmiany osobowe w Screen Europe

Patrick Jud
© Screen Europe

Ostatnie miesiące 2022 roku obfitują w informacje dotyczące zmian osobowych na kluczowych stanowiskach zarządzających w wielu firmach. Screen Europe w ostatnim miesiącu poinformował o aż dwóch zmianach personalnych w swoich strukturach.
Firma mianowała Patricka Juda, należącego do zespołu od 2012 roku, na stanowisko dyrektora regionalnego w regionie DACH, który pokieruje szybko rosnącym zespołem sprzedażowym w krajach niemieckojęzycznych. Oddział sprzedażowy Screen Europe zlokalizowany w Ismaning niedaleko Monachium został założony w 2020 roku aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na cyfrową technologię druku atramentowego firmy w regionie.
Drugą zmianą w niemieckim biurze Screen Europe jest awans Matthiasa Puersa na stanowisko kierownika sprzedaży w Niemczech. Będzie on odpowiedzialny za sprzedaż serii szybkich drukarek atramentowych Truepress Jet520HD w Niemczech.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty