Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Open House w SVS. Durst zaangażowany w innowacje

© Durst Group

Durst Group potwierdził sukces imprezy Open House, zorganizowanej w prestiżowym zakładzie SVS w Pradze. Wydarzenie dało jego uczestnikom wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniły SVS pozycję lidera w branży.

 

Wydarzenie Open House w SVS było wyjątkowym doświadczeniem, umożliwiającym uczestnikom poznanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie druku cyfrowego. Przez cały dzień uczestnicy mieli możliwość dyskusji z ekspertami Durst, co pozwoliło im zdobyć cenne informacje na temat najnowszych trendów i kierunku rozwoju branży. Wydarzenie to pokazało zaangażowanie firmy Durst w promowanie współpracy i dzielenia się wiedzą w ramach społeczności drukarskiej. Jednym z najbardziej ekscytujących momentów imprezy Open House było przedpremierowe zaprezentowanie nowych produktów i technologii w branży, które oficjalnie przedstawione będą dopiero na wrześniowych targach Labelexpo Europe. Uczestnicy mieli więc wyjątkową okazję, aby jako pierwsi zapoznać się z tymi przełomowymi rozwiązaniami, które zapewniają niezrównaną wydajność, precyzję, dokładność procesu drukowania oraz najwyższą jakość.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty