Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Open House w SVS. Durst zaangażowany w innowacje

© Durst Group

Durst Group potwierdził sukces imprezy Open House, zorganizowanej w prestiżowym zakładzie SVS w Pradze. Wydarzenie dało jego uczestnikom wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniły SVS pozycję lidera w branży.

 

Wydarzenie Open House w SVS było wyjątkowym doświadczeniem, umożliwiającym uczestnikom poznanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie druku cyfrowego. Przez cały dzień uczestnicy mieli możliwość dyskusji z ekspertami Durst, co pozwoliło im zdobyć cenne informacje na temat najnowszych trendów i kierunku rozwoju branży. Wydarzenie to pokazało zaangażowanie firmy Durst w promowanie współpracy i dzielenia się wiedzą w ramach społeczności drukarskiej. Jednym z najbardziej ekscytujących momentów imprezy Open House było przedpremierowe zaprezentowanie nowych produktów i technologii w branży, które oficjalnie przedstawione będą dopiero na wrześniowych targach Labelexpo Europe. Uczestnicy mieli więc wyjątkową okazję, aby jako pierwsi zapoznać się z tymi przełomowymi rozwiązaniami, które zapewniają niezrównaną wydajność, precyzję, dokładność procesu drukowania oraz najwyższą jakość.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty