Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Burgo Group na Hunkeler Innovationdays. Odświeżona gama papierów Evo

© Burgo Group

Burgo Group będzie wystawcą podczas zbliżającej się, czternastej edycji Hunkeler Innovationdays odbywająca się w dniach 27 lutego do 2 marca 2023 roku w Lucernie.

Podczas wydarzenia Grupa Burgo pokaże swoją odświeżoną gamę papierów Evo, w tym Evo Next.

Papiery Evo przeznaczone są do cyfrowego druku atramentowego, w różnych wykończeniach, o gramaturze od 65 do 200 g/m2. Asortyment Evo obejmuje papiery ze specjalną obróbką poprawiającą produktywność i stopień oddawania barw bez konieczności stosowania podkładów podczas drukowania. Asortyment został opracowany i zaprojektowany z silnym naciskiem na ewolucję i rozwój nowych produktów, które spełniają wymagania szybko rozwijających się technologii cyfrowego druku atramentowego. Nowa gama Evo Next obejmuje papiery uniwersalne. Obie serie papierów są dokładnie przetestowane i zatwierdzane przez producentów OEM szybkich atramentowych maszyn drukujących, aby zapewnić maksymalną kompatybilność ze wszystkimi atramentami i maszynami.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty