Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Xaar na drodze innowacji

Nowe centrum technologiczne zapewnia firmie Xaar odpowiednie środowisko do prowadzenia badań i opracowywania nowych technologii inkjetowych. 

© Xaar

Firma Xaar otworzyła nowe centrum technologiczne w Szwecji. Centrum, mieszczące się w Campus Solna w Sztokholmie, o powierzchni prawie 400 m², jest dwukrotnie większe od poprzedniego obiektu i mieści nowoczesne laboratorium z nowymi urządzeniami, biurami i miejscami spotkań, w których mogą współpracować inżynierowie, pracownicy naukowi i klienci firmy. Centrum Xaar w Szwecji od wielu lat odgrywa kluczową rolę w projektach badawczo-rozwojowych, a także wspiera klientów w rozwoju i wykorzystaniu technologii inkjetowych. W nowej siedzibie zespół będzie kontynuował ścisłą współpracę zarówno w ramach projektów wewnętrznych, jak i zewnętrznych, współpracując z producentami materiałów eksploatacyjnych i maszyn drukujących, co pozwoli rozszerzyć zastosowanie nowych technologii z wykorzystaniem głowic drukujących i rozwiązań firmy Xaar o nowe rynki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty