Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Xaar na drodze innowacji

Nowe centrum technologiczne zapewnia firmie Xaar odpowiednie środowisko do prowadzenia badań i opracowywania nowych technologii inkjetowych. 

© Xaar

Firma Xaar otworzyła nowe centrum technologiczne w Szwecji. Centrum, mieszczące się w Campus Solna w Sztokholmie, o powierzchni prawie 400 m², jest dwukrotnie większe od poprzedniego obiektu i mieści nowoczesne laboratorium z nowymi urządzeniami, biurami i miejscami spotkań, w których mogą współpracować inżynierowie, pracownicy naukowi i klienci firmy. Centrum Xaar w Szwecji od wielu lat odgrywa kluczową rolę w projektach badawczo-rozwojowych, a także wspiera klientów w rozwoju i wykorzystaniu technologii inkjetowych. W nowej siedzibie zespół będzie kontynuował ścisłą współpracę zarówno w ramach projektów wewnętrznych, jak i zewnętrznych, współpracując z producentami materiałów eksploatacyjnych i maszyn drukujących, co pozwoli rozszerzyć zastosowanie nowych technologii z wykorzystaniem głowic drukujących i rozwiązań firmy Xaar o nowe rynki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty