Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowość od Inkcups. Kompaktowość i wydajność

© Inkcups

Firma Inkcups ogłosiła globalną premierę cyfrowej cylindrycznej maszyny drukującej Helix ONE, która stanowi uzupełnienie produktów z linii rozwiązań Helix typu direct-to-object.


Bazując na sukcesie serii Helix, Helix ONE obejmuje moc i wydajność opatentowanej przez Inkcups technologii Helix w kompaktowej wersji. Maszyna drukuje w pełnym CMYKW i lakierze na prostościennych i stożkowych produktach cylindrycznych, takich jak butelki z tworzyw sztucznych, malowane proszkowo naczynia do napojów, kufle ze stali nierdzewnej i wiele innych. Zaprojektowane z myślą o szybkim, wysokiej jakości druku, kompaktowe urządzenie posiada napędzane serwomechanizmem, w pełni automatyczne, programowalne mocowanie narzędzi, z regulacją wysokości i precyzyjnym napędem liniowym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty