Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Sposób na spójność kolorów

Nowe narzędzie zapewnia zgodność kolorystyczną na przestrzeni czasu lub pomiędzy kilkoma ploterami Roland pracującymi na tym samym atramencie, konfiguracji i ustawieniach.

Firma Roland DG wprowadziła na rynek nowy densytometr VW-S1, który ma ułatwić proces dopasowywania kolorów. VW-S1 jest łatwym w obsłudze urządzeniem USB, które współpracuje z funkcją dopasowywania kolorów dostępną w zaawansowanym oprogramowaniu VersaWorks 6.8 RIP. Zapewnia spójną jakość druku kolorów przez jedno urządzenie na przestrzeni czasu lub między kilkoma kompatybilnymi urządzeniami, na przykład co najmniej dwoma urządzeniami Roland o tym samym modelu i z tym samym typem atramentu, konfiguracją i ustawieniami druku. Nowe narzędzie umożliwia realizację wysokonakładowych zleceń na wielu ploterach lub drukowanie dużej, łączonej grafiki na dwóch lub więcej ploterach, zachowując najwyższą jakość prac i spójność kolorów. Pozwala to zaoszczędzić czas, zmniejszyć ilość odpadów i poprawić jakość druku w powtarzających się zamówieniach. Urządzenie jest zgodne z ploterami TrueVIS, VersaCAMM, VersaSTUDIO i VersaUV oraz ploterami drukująco-tnącymi firmy Roland.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty