CONTENT / Ludzie i wydarzenia
drukuj

Prezenty urodzinowe

Compucut Control oferuje pełną funkcjonalność oprogramowania, w tym m.in. możliwość ręcznej ingerencji operatora.

© Heidelberg Polska

W tym roku firma Polar obchodzi jubileusz 115-lecia powstania. Od samego początku działalności firma dbała o to, by jej rozwiązania spełniały potrzeby klientów, stając się synonimem nowoczesnych krajarek i ergonomicznych systemów cięcia. Jak podkreśla producent, wszystkie jego maszyny i urządzenia odpowiadają wysokim standardom bezpieczeństwa firmy, co potwierdza znak GS.

 

Polar wprowadza automatyzację procesów w zakresie obróbki po druku oferując szybkie krajarki, automatyczne systemy cięcia, systemy do produkcji etykiet (ciętych i sztancowanych), trójnóż, a także urządzenia peryferyjne (utrząsarki, transomaty, podnośniki i odwracarki stosu, wagi) oraz oprogramowanie Compucut. Z okazji 115-lecia istnienia firmy, Heidelberg Polska przygotował specjalną ofertę jubileuszową. Każda krajarka Polar z serii N Pro HD otrzyma w pakiecie oprogramowanie Compucut Control, oryginalny dobijak do wyrównywania wsadu oraz poradnik „Cięcie w praktyce”. Dodatkowo Heidelberg Polska oferuje bezpłatną konsultację wraz z analizą produktywności w dziale introligatorni przeprowadzoną przez swojego eksperta w zakresie maszyn introligatorskich.

 

Z okazji 115-lecia istnienia firmy, każdy zakup krajarki Polar z serii N Pro HD zostanie w pakiecie uzupełniony o oprogramowanie Compucut Control, oryginalny dobijak do wyrównywania wsadu oraz poradnik „Cięcie w praktyce”.

© Heidelberg Polska

Oprogramowanie Compucut

Od ponad 30 lat oprogramowanie Polar Compucut pozwala tworzyć programy cięcia poza krajarką. Dzięki temu można zredukować czas programowania krajarki praktycznie do zera, zwiększyć jej produktywność dzięki wykorzystaniu cyfrowego zapisu układu rzeczywistego arkusza. Compucut może być zastosowany dla wszystkich krajarek generacji Plus i Pro, systemów etykietowych oraz systemu Pace. Można go również wykorzystać na starszych maszynach począwszy od tzw. generacji monitorowej. Program cięcia wykorzystuje dane cyfrowe układu arkusza z przygotowalni (pliki PPF/JDF). W zależności od układu arkusza generowanie programu cięcia może odbywać się ręcznie, półautomatycznie lub w pełni automatycznie (tylko dla arkuszy z jednakowymi użytkami). Dla zapewnienia najlepszej ealizacji procesu, programy cięcia są automatycznie optymalizowane oraz zawierają wszystkie niezbędne komentarze i dodatkowe instrukcje dla operatora. Po przygotowaniu programu cięcia jest on przekazywany do centralnej bazy danych z programami lub bezpośrednio do krajarki. Oprogramowanie Compucut dostępne jest w trzech wariantach: Compucut Go, Control oraz Auto Control, które różnią się między sobą dostępnymi funkcjonalnościami.

« poprzedni   |   następny » « wróć
drukuj

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Praca
Sprzedam
Kupię
Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 1013694 bytes) in /home/platne/serwer78836/public_html/printernet.pl/include/smarty/Smarty.class.php on line 1265