Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Partnerstwo Highcon i EFI

Partnerstwo EFI i Highcon ma na celu tworzenie zintegrowanych rozwiązań, które umożliwią firmom zwiększenie wydajności, optymalizacje sposobów zarządzania i produkcji oraz zmniejszenie ilości produkowanych odpadów przy zwiększonych zyskach.

Firma Highcon Systems i EFI zawarły umowę o partnerstwie. Celem współpracy obu producentów jest zaoferowanie klientom zintegrowanego, kompleksowego rozwiązania w zakresie produktywności i przepływu pracy, zapewniającego elastyczną podstawę dla dalszego rozwoju cyfrowego na rynku tektury falistej i opakowań składanych.

W nadchodzącej wersji oprogramowania Highcon Euclid and Beam klienci będą mieli możliwość zintegrowania tego rozwiązania z platformą do realizacji zamówień EFI MarketDirect PackCentral oraz oprogramowaniem EFI Auto-Count 4D, które automatycznie gromadzi aktualne dane produkcyjne cyfrowych maszyn drukujących i urządzeń tnących. Partnerstwo EFI i Highcon pozwoli skrócić czas realizacji jeśli chodzi o produkcję materiałów drukowanych poprzez dostarczenie w pełni zoptymalizowanego łańcucha dostaw, który łączy kupujących, producentów i urządzenia do produkcji cyfrowej poprzez dwukierunkową łączność.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty