Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Partnerstwo Highcon i EFI

Partnerstwo EFI i Highcon ma na celu tworzenie zintegrowanych rozwiązań, które umożliwią firmom zwiększenie wydajności, optymalizacje sposobów zarządzania i produkcji oraz zmniejszenie ilości produkowanych odpadów przy zwiększonych zyskach.

Firma Highcon Systems i EFI zawarły umowę o partnerstwie. Celem współpracy obu producentów jest zaoferowanie klientom zintegrowanego, kompleksowego rozwiązania w zakresie produktywności i przepływu pracy, zapewniającego elastyczną podstawę dla dalszego rozwoju cyfrowego na rynku tektury falistej i opakowań składanych.

W nadchodzącej wersji oprogramowania Highcon Euclid and Beam klienci będą mieli możliwość zintegrowania tego rozwiązania z platformą do realizacji zamówień EFI MarketDirect PackCentral oraz oprogramowaniem EFI Auto-Count 4D, które automatycznie gromadzi aktualne dane produkcyjne cyfrowych maszyn drukujących i urządzeń tnących. Partnerstwo EFI i Highcon pozwoli skrócić czas realizacji jeśli chodzi o produkcję materiałów drukowanych poprzez dostarczenie w pełni zoptymalizowanego łańcucha dostaw, który łączy kupujących, producentów i urządzenia do produkcji cyfrowej poprzez dwukierunkową łączność.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty