Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Partnerstwo Highcon i EFI

Partnerstwo EFI i Highcon ma na celu tworzenie zintegrowanych rozwiązań, które umożliwią firmom zwiększenie wydajności, optymalizacje sposobów zarządzania i produkcji oraz zmniejszenie ilości produkowanych odpadów przy zwiększonych zyskach.

Firma Highcon Systems i EFI zawarły umowę o partnerstwie. Celem współpracy obu producentów jest zaoferowanie klientom zintegrowanego, kompleksowego rozwiązania w zakresie produktywności i przepływu pracy, zapewniającego elastyczną podstawę dla dalszego rozwoju cyfrowego na rynku tektury falistej i opakowań składanych.

W nadchodzącej wersji oprogramowania Highcon Euclid and Beam klienci będą mieli możliwość zintegrowania tego rozwiązania z platformą do realizacji zamówień EFI MarketDirect PackCentral oraz oprogramowaniem EFI Auto-Count 4D, które automatycznie gromadzi aktualne dane produkcyjne cyfrowych maszyn drukujących i urządzeń tnących. Partnerstwo EFI i Highcon pozwoli skrócić czas realizacji jeśli chodzi o produkcję materiałów drukowanych poprzez dostarczenie w pełni zoptymalizowanego łańcucha dostaw, który łączy kupujących, producentów i urządzenia do produkcji cyfrowej poprzez dwukierunkową łączność.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty