Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Wzmocniony dział innowacji

Stanowisko dyrektora ds. technologii i innowacji objął Reid Chesterfield, a głównym doradcą prezesa ds. technologii został Zaki Ali.

© Miraclon

Firma Miraclon poszerzyła zespół kierujący działem technologii i innowacji. Stanowisko dyrektora ds. technologii i innowacji objął Reid Chesterfield, a głównym doradcą prezesa ds. technologii został Zaki Ali.

Reid Chesterfield zajmował stanowisko dyrektora ds. materiałów termoprzewodzących w firmie Henkel. Wcześniej pracował w firmie DuPont na różnych stanowiskach technicznych i kierowniczych. Z kolei Zaki Ali, znany w firmie jako „ojciec chrzestny” technologii Flexcel NX, kieruje działem technologii i rozwoju produktu od początku fleksografii w firmie Kodak.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty