Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowości Duplo na drupie. Sztanca w B2+ i system iSaddle Senshi

Sztanca DSM-1000 w formacie B2+
© Duplo Polska

Podczas targów drupa firma Duplo zaprezentuje nowe rozwiązania w swojej ofercie. Znajdą się wśród nich innowacyjna sztanca w formacie B2+ i system broszurujący iSaddle Senshi. To i wiele innych rozwiązań zobaczyć będzie można na firmowym stoisku.

 

Maszyna DSM-1000 to pierwsza w ofercie Duplo sztanca w formacie B2+, która sprawdzi się jako narzędzie do produkcji opakowań cyfrowych, materiałów POS oraz innych niestandardowych projektów. Urządzenie wyposażone jest w zaawansowany kontroler PC, cechuje się wysoką precyzją oraz kompaktowymi wymiarami. Dzięki automatycznemu bigowaniu, nacinaniu, perforowaniu i cięciu różnych kształtów oraz usuwaniu odpadów rozwiązanie zwiększa efektywność produkcji. Maszyna pracuje na klasycznych, płaskich wykrojnikach, a sprawne i szybkie programowanie zadań odbywa się z kontrolera PC. Sztanca DSM-1000 może znacząco poszerzyć ofertę dostawców na rozwijającym się rynku opakowań cyfrowych. Sztanca sprawdzi się idealnie jako uzupełnienie rozwiązania do lakierowania wybiórczego Duplo B2+ DuSense DDC-8000 wraz z metalizowaniem+, które również zostanie zaprezentowane na drupie.

 

Rewolucja w broszurowaniu

Nowy system broszurowania iSaddle Senshi to najszybszy system broszurujący dostępny w ofercie Duplo. Oferuje prędkość do 5050 broszur A5 na godzinę przy wysokości grzbietu 210 mm. Dzięki unikalnej konstrukcji, każda zbieraczka wyposażona jest we własny moduł transportu i bigowania, co eliminuje straty czasu, jakie generują tradycyjne metody broszurowania. iSaddle Senshi gwarantuje wysoką jakość, automatyzację, precyzję oraz elastyczność, minimalizując koszty produkcji.

 

Wszystkie maszyny, jedno miejsce

Firma Duplo zachęca do odwiedzenia firmowego stoiska i zapoznania się z nowościami. „Targi drupa 2024 to nie tylko okazja do zapoznania się z naszymi nowościami. To także możliwość spotkania z ekspertami Duplo oraz odkrycia pełnej gamy produktów naszej firmy. Będą one również okazją do inspirujących dla obu stron rozmów, dotyczących rozwiązań automatyzujących produkcję. Także tych zwiększających jej wydajność, ale i zmniejszających koszty. W naszej ofercie mamy wiele takich propozycji, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Przez cały czas trwania targów będą na nich dostępni reprezentanci Duplo z Polski” powiedziała Gabriela Swat-Osiekowicz, dyrektor zarządzająca Duplo Polska.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty