Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowość od Agfa. Anapurna H3200

© Agfa

Firma Agfa wprowadza nową generację wielkoformatowej hybrydowej maszyny drukującej Anapurna H3200. Stanowi ona znaczący krok naprzód pod względem szybkości i jakości druku.

 

Najnowsza wersja 3,2 m Anapurna H3200, charakteryzująca się niemal 70 procentowo większą prędkością drukowania w porównaniu z poprzednim modelem (w trybie produkcyjnym). Maszyna oferuje możliwość druku w sześciu kolorach plus biały i technologię utwardzania UV LED. Zarówno moduł drukujący, jak i sam napęd zostały przeprojektowane w celu osiągnięcia znacznego wzrostu wydajności. Szybkoschnące głowice drukujące zapewniają dużą wydajność wynoszącą do 66 m²/godz. w trybie produkcyjnym oraz doskonałą jakość druku na elastycznych i sztywnych materiałach. Maszyna może drukować zarówno na niepowlekanych twardych nośnikach, takich jak tektura falista i tworzywa sztuczne jak i na nośnikach rolowych, takich jak folia, winyl, banery, płótna i tkaniny powlekane. Dodatkowo, nowo zaimplementowana funkcja ciągłego podawania materiału umożliwia wydajny druk na sztywnych materiałach i możliwość pracy na czterech arkuszach jednocześnie. Ulepszony transfer druku przyczynia się również do poprawy jakości obrazu, szczególnie w ciemniejszych, jednolitych odcieniach. Atramenty z certyfikatem Greenguard Gold zapewniają dużą wyrazistość kolorów i szeroką gamę kolorów, a opatentowana technologia Thin Ink Layer firmy Agfa zapewnia minimalne zużycie atramentu. Dodatkowo Anapurna H3200 jest wyposażona w zamknięcie ochronne, które przyczynia się do bezpieczniejszego środowiska pracy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty