Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kolejne firmy podejmują decyzje

Po raz pierwszy firma Obility będzie prezentować swoje rozwiązania na targach drupa na własnym stoisku.

Firma Obility, dostawca oprogramowania do druku, potwierdza swój udział w targach drupa, odbywających się w kwietniu 2021 roku. Producent spodziewa się intensywnych dyskusji technicznych z klientami i zainteresowanymi stronami na temat digitalizacji i automatyzacji produkcji poligraficznej. Tym bardziej, że po raz pierwszy będzie on prezentował swoje rozwiązania na własnym stoisku.

Jednocześnie z obecności na targach zrezygnowała firma Screen Graphic Solutions. Według przedstawicieli producenta, decyzja została podjęta w związku z możliwością organizacji wydarzeń wirtualnych, które pozwalają na zachowanie maksymalnych środków ostrożności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty