Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Kolejne firmy podejmują decyzje

Po raz pierwszy firma Obility będzie prezentować swoje rozwiązania na targach drupa na własnym stoisku.

Firma Obility, dostawca oprogramowania do druku, potwierdza swój udział w targach drupa, odbywających się w kwietniu 2021 roku. Producent spodziewa się intensywnych dyskusji technicznych z klientami i zainteresowanymi stronami na temat digitalizacji i automatyzacji produkcji poligraficznej. Tym bardziej, że po raz pierwszy będzie on prezentował swoje rozwiązania na własnym stoisku.

Jednocześnie z obecności na targach zrezygnowała firma Screen Graphic Solutions. Według przedstawicieli producenta, decyzja została podjęta w związku z możliwością organizacji wydarzeń wirtualnych, które pozwalają na zachowanie maksymalnych środków ostrożności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty