Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Kolejne firmy podejmują decyzje

Po raz pierwszy firma Obility będzie prezentować swoje rozwiązania na targach drupa na własnym stoisku.

Firma Obility, dostawca oprogramowania do druku, potwierdza swój udział w targach drupa, odbywających się w kwietniu 2021 roku. Producent spodziewa się intensywnych dyskusji technicznych z klientami i zainteresowanymi stronami na temat digitalizacji i automatyzacji produkcji poligraficznej. Tym bardziej, że po raz pierwszy będzie on prezentował swoje rozwiązania na własnym stoisku.

Jednocześnie z obecności na targach zrezygnowała firma Screen Graphic Solutions. Według przedstawicieli producenta, decyzja została podjęta w związku z możliwością organizacji wydarzeń wirtualnych, które pozwalają na zachowanie maksymalnych środków ostrożności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty