Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Tomasz Gajkowski w LFP

W nowym zespole Tomasz Gajkowski będzie odpowiedzialny za obsługę i wparcie klientów.

© LFP Industrial Solutions

Tomasz Gajkowski dołączył do zespołu LFP Industrial Solutions. Będzie on odpowiedzialny za współpracę i budowanie relacji z klientami z obszaru produkcji i druku opakowań oraz wsparcie klientów w rozwoju ich biznesu z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami marki Durst, której firma jest dystrybutorem. Tomasz Gajkowski z sektorem poligrafii i opakowań jest związany od ponad 20 lat. Przed dołączeniem do zespołu LFP pracował w firmie Xerox. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z producentami takimi jak Konica Minolta, Papyrus, Duplo, Océ czy Technifold. „Bardzo się cieszę, że dołączam do teamu LFP Industrial Solutions. Rynek opakowaniowy jest w fazie dynamicznego rozwoju, a nasza oferta idealnie wpisuje się w aktualne trendy rynkowe. Rozwiązania do cyfrowego druku opakowań, etykiet, druku na tkaninach, urządzenia do cięcia to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku, gdzie liczy się innowacyjność, krótkie terminy wytwarzania czy optymalizacja kosztów” - podkreśla Tomasz Gajkowski.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty