Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowy CEO w XSYS. Zmiana u sterów

© XSYS

XSYS, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla druku fleksograficznego, typograficznego i prepress, ogłosił nowego dyrektora generalnego. Odchodzącą ze stanowiska Dagmar Schmidt zastąpił Oliver Dohn.

Dagmar Schmidt pełniła w XSYS wiodącą rolę od ponad 25 lat. Podczas swojej kadencji z sukcesem przeprowadziła wydzielenie firmy z Flint Group i przekształciła ją w światowego lidera w branży opakowań z nadrukiem fleksograficznym. Dodatkowo, Schmidt przeprowadziła firmę przez kryzys związany z pandemią. Ustępująca dyrektor była u sterów również w ciągu trudnej na rynku makroekonomicznym sytuacji, w tym w dobie hiperinflacji.
Wybrany na stanowisko nowego dyrektora generalnego Oliver Dohn obejmował funkcję dyrektora generalnego Grupy Felss, światowego lidera technologicznego i producenta komponentów dla branży motoryzacyjnej. Wcześniej piastował stanowiska kierownicze w Oerlikon Drive Systems, Bombardier Transportation i General Motors.
Zarząd XSYS ma pewność, że firma w dalszym ciągu będzie znajdować się w czołówce innowacji w branży.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty