Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy CEO w XSYS. Zmiana u sterów

© XSYS

XSYS, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla druku fleksograficznego, typograficznego i prepress, ogłosił nowego dyrektora generalnego. Odchodzącą ze stanowiska Dagmar Schmidt zastąpił Oliver Dohn.

Dagmar Schmidt pełniła w XSYS wiodącą rolę od ponad 25 lat. Podczas swojej kadencji z sukcesem przeprowadziła wydzielenie firmy z Flint Group i przekształciła ją w światowego lidera w branży opakowań z nadrukiem fleksograficznym. Dodatkowo, Schmidt przeprowadziła firmę przez kryzys związany z pandemią. Ustępująca dyrektor była u sterów również w ciągu trudnej na rynku makroekonomicznym sytuacji, w tym w dobie hiperinflacji.
Wybrany na stanowisko nowego dyrektora generalnego Oliver Dohn obejmował funkcję dyrektora generalnego Grupy Felss, światowego lidera technologicznego i producenta komponentów dla branży motoryzacyjnej. Wcześniej piastował stanowiska kierownicze w Oerlikon Drive Systems, Bombardier Transportation i General Motors.
Zarząd XSYS ma pewność, że firma w dalszym ciągu będzie znajdować się w czołówce innowacji w branży.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty