Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Celebracja papieru. ProPapier

© Berberich

Od momentu jego wynalezienia, papier jest niezastąpionym środkiem komunikacji. Zapewnia niepowtarzalne wrażenia dotykowe, które nadają mu szczególnej wartości i sprawiają, że doskonale nadaje się do przekazywania silnych, emocjonalnych komunikatów. Firma Berberich, żyjąc entuzjazmem i pasją do papieru, postanowiła nadać temu uczuciu nazwę – „Papierisch” oznacza celebrację papieru w każdym pojedynczym włóknie. Hasło wykorzystywane jest w najnowszym narzędziu marketingowym firmy.

 

Broszura reklamowa ProPapier w kompaktowym formacie A5 prezentuje wyjątkowe zalety papieru w kreatywny i przyciągający wzrok sposób, przedstawiając szeroki wybór różnych jakości papieru i technik wykończenia. Papiery Berberich mogą być nośnikami wartościowych wiadomości, pobudzając wszystkie zmysły, a przy pomocy rzeczywistości rozszerzonej i smartfonów budując także imponujący most do świata cyfrowego. Dzięki ProPapier firma Berberich udostępnia drukarzom i agencjom kreatywnym swoją różnorodną gamę wysokiej jakości papierów do druku obrazów, papierów graficznych, kartonów czy kopert.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty