Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Celebracja papieru. ProPapier

© Berberich

Od momentu jego wynalezienia, papier jest niezastąpionym środkiem komunikacji. Zapewnia niepowtarzalne wrażenia dotykowe, które nadają mu szczególnej wartości i sprawiają, że doskonale nadaje się do przekazywania silnych, emocjonalnych komunikatów. Firma Berberich, żyjąc entuzjazmem i pasją do papieru, postanowiła nadać temu uczuciu nazwę – „Papierisch” oznacza celebrację papieru w każdym pojedynczym włóknie. Hasło wykorzystywane jest w najnowszym narzędziu marketingowym firmy.

 

Broszura reklamowa ProPapier w kompaktowym formacie A5 prezentuje wyjątkowe zalety papieru w kreatywny i przyciągający wzrok sposób, przedstawiając szeroki wybór różnych jakości papieru i technik wykończenia. Papiery Berberich mogą być nośnikami wartościowych wiadomości, pobudzając wszystkie zmysły, a przy pomocy rzeczywistości rozszerzonej i smartfonów budując także imponujący most do świata cyfrowego. Dzięki ProPapier firma Berberich udostępnia drukarzom i agencjom kreatywnym swoją różnorodną gamę wysokiej jakości papierów do druku obrazów, papierów graficznych, kartonów czy kopert.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty