Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Koenig & Bauer i GSSC. Rozwiązania dla bezpieczeństwa i uwierzytelniania

Od lewej: Marc Hunsänger, kierownik ds. technologii, i Julian Schubert, wiceprezes ds. danych, strategii i rozwiązań uwierzytelniających (obaj Koenig & Bauer) wraz z Dominikiem Painterem, wiceprezesem ds. globalnej sprzedaży i rozwoju biznesu, oraz Cary Quin, kierownik ds. technologii (obaj GSSC).

© Koenig & Bauer

Koenig & Bauer i Graphic Security Systems Corporation (GSSC) połączyły siły w celu opracowania i dostarczenia klientom na całym świecie rozwiązań zapobiegających fałszerstwom.

Partnerstwo uzgodnione między obiema firmami łączy ich wiedzę, aby zrobić krok naprzód w walce z fałszerstwami i ochroną cennych dokumentów i produktów. Steganografia to sztuka ukrywania danych w zwykłych projektach lub grafice w celu ochrony ich przed wykryciem, replikacją i zmianą. To sprawia, że steganografia jest centralnym elementem nowoczesnych środków przeciwdziałania fałszerstwom. Technika ta staje się coraz ważniejsza i zapewnia ochronę bardzo wrażliwych drukowanych produktów i dokumentów. Łącząc technologie steganograficzne GSSC z maszynami drukującymi Koenig & Bauer i możliwościami kontroli jakości, uzyskuje się niezrównany poziom ochrony, rozpoznawania i uwierzytelniania. Ponadto opłacalność wdrożenia steganografii czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną dla rządów i marek na całym świecie. Samą technologię można zintegrować z prawie wszystkimi dostępnymi procesami drukowania Koenig & Bauer, w tym z jej cyfrowym portfolio.


Optymistyczna prognoza

Zespół GSSC w składzie Dominic Painter, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i rozwoju biznesu oraz Cary Quin, kierownik ds. technologii, a także zespół Koenig & Bauer w składzie Julian Schubert, wiceprezes ds. danych, wizji i rozwiązań uwierzytelniających oraz Marc Hunsänger, kierownik ds. technologii, podzielają wizję uprzemysłowienia tych koncepcji i utorowania drogi dla nowych rozwiązań w druku o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Wprowadzenie rodziny technologii Stegano firmy Koenig & Bauer jest pierwszym krokiem dla obu firm w celu wprowadzenia tych koncepcji do marki i branży druku o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Koenig & Bauer Stegano nadaje się do drukowania na szerokiej gamie maszyn z portfolio Koenig & Bauer, w tym fleksograficznych, offsetowych i cyfrowych.
 

Mocne partnerstwo

Partnerstwo z GSSC wzmacnia portfolio Koenig & Bauer w zakresie rozwiązań uwierzytelniających wykorzystujących różne technologie dla różnych rynków zbytu. GSSC jest innowatorem w dziedzinie technologii przeciwdziałania fałszerstwom i jest znana z dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie steganografii dokumentów i ochrony marki. Koncentrując się na niestandardowych rozwiązaniach, które płynnie integrują się z istniejącymi projektami i strukturami bezpieczeństwa, GSSC jest liderem innowacji w tej dziedzinie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty