Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Mondi mianuje przewodniczącego

 

Firma Mondi ogłosiła powołanie Philipa Yea na stanowisko przewodniczącego oraz członka zarządu niepełniącego funkcji kierowniczych. Philip zastąpi Davida Williamsa, który, jak ogłoszono w marcu 2019 roku, przechodzi na emeryturę. Stephen Harris, dyrektor Mondi, podziękowal odchodzącemu Davidowi za wkład w rozwój firmy, jednocześnie zapewniając, że Philip będzie jego godnym zastępcą. Nowy członek ma bogate doświadczenie w spółkach giełdowych w różnych sektorach. Jego szerokie doświadczenie w branży i wiedza na temat działania w dużych międzynarodowych korporacjach mają przynieść cenny wkład do zarządu.

Philip będzie także członkiem komisji ds. nominacji i wynagrodzeń ze skutkiem od powołania do zarządu i przewodniczącym komitetu ds. nominacji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty