Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Mondi mianuje przewodniczącego

 

Firma Mondi ogłosiła powołanie Philipa Yea na stanowisko przewodniczącego oraz członka zarządu niepełniącego funkcji kierowniczych. Philip zastąpi Davida Williamsa, który, jak ogłoszono w marcu 2019 roku, przechodzi na emeryturę. Stephen Harris, dyrektor Mondi, podziękowal odchodzącemu Davidowi za wkład w rozwój firmy, jednocześnie zapewniając, że Philip będzie jego godnym zastępcą. Nowy członek ma bogate doświadczenie w spółkach giełdowych w różnych sektorach. Jego szerokie doświadczenie w branży i wiedza na temat działania w dużych międzynarodowych korporacjach mają przynieść cenny wkład do zarządu.

Philip będzie także członkiem komisji ds. nominacji i wynagrodzeń ze skutkiem od powołania do zarządu i przewodniczącym komitetu ds. nominacji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty