Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mondi mianuje przewodniczącego

 

Firma Mondi ogłosiła powołanie Philipa Yea na stanowisko przewodniczącego oraz członka zarządu niepełniącego funkcji kierowniczych. Philip zastąpi Davida Williamsa, który, jak ogłoszono w marcu 2019 roku, przechodzi na emeryturę. Stephen Harris, dyrektor Mondi, podziękowal odchodzącemu Davidowi za wkład w rozwój firmy, jednocześnie zapewniając, że Philip będzie jego godnym zastępcą. Nowy członek ma bogate doświadczenie w spółkach giełdowych w różnych sektorach. Jego szerokie doświadczenie w branży i wiedza na temat działania w dużych międzynarodowych korporacjach mają przynieść cenny wkład do zarządu.

Philip będzie także członkiem komisji ds. nominacji i wynagrodzeń ze skutkiem od powołania do zarządu i przewodniczącym komitetu ds. nominacji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty