Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Mondi mianuje przewodniczącego

 

Firma Mondi ogłosiła powołanie Philipa Yea na stanowisko przewodniczącego oraz członka zarządu niepełniącego funkcji kierowniczych. Philip zastąpi Davida Williamsa, który, jak ogłoszono w marcu 2019 roku, przechodzi na emeryturę. Stephen Harris, dyrektor Mondi, podziękowal odchodzącemu Davidowi za wkład w rozwój firmy, jednocześnie zapewniając, że Philip będzie jego godnym zastępcą. Nowy członek ma bogate doświadczenie w spółkach giełdowych w różnych sektorach. Jego szerokie doświadczenie w branży i wiedza na temat działania w dużych międzynarodowych korporacjach mają przynieść cenny wkład do zarządu.

Philip będzie także członkiem komisji ds. nominacji i wynagrodzeń ze skutkiem od powołania do zarządu i przewodniczącym komitetu ds. nominacji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty