Druk cyfrowy

Brother rozszerza ofertę drukarek etykiet. Nowe modele z serii TD

Firma Brother rozszerzyła swoją ofertę o pięć profesjonalnych biurkowych drukarek etykiet. Modele TD-2020A, TD-2125N, TD-2135N, TD-2125NWB oraz TD-2135NWB umożliwiają sprawny wydruk oznaczeń, opasek na rękę i dwucalowych paragonów. Urządzenia TD-2000 sprawdzą się w sektorze handlu detalicznego, magazynowania, logistyki, produkcji oraz opiece zdrowotnej.

 

więcej »

Zapowiedź nadchodzących innowacji. Sneakersy z wydruku 3D

Podczas Paris Fashion Week 2023, firmy Reebok, HP i New Guards Group zaprezentowały nowy koncept sneakersów, który powstał we współpracy z luksusową marką Botter. Debiut nowego rodzaju obuwia, który powstał w procesie druku 3D, nastąpił podczas jednego z pokazów na FW23. Nowe koncepcyjne Reebok x Botter Engineered by HP to zapowiedź nadchodzących innowacji i zrównoważonego rozwoju mody.

więcej »

Premiera na Hunkeler Innovationdays. Europejski debiut Scodix Ultra 6000

System cyfrowego uszlachetniania druku Scodix Ultra 6000 zadebiutuje w Europie na targach Hunkeler Innovationdays. Model Ultra 6000 z technologią Smart High Definition (SHD) łączy ekonomiczność, troskę o zrównoważony rozwój i wydajność oferując drukarniom i wydawnictwom uszlachetnianie na wyższym poziomie.

więcej »

Xeikon pokaże technologię Sirius. Produkcja książek wysokiej klasy

W ciągu ostatnich dwóch dekad technologia cyfrowa na nowo zdefiniowała rynek druku książek dzięki rozwiązaniom, które pozwalają na opłacalną produkcję krótkich i średnich nakładów na żądanie. Rozwiązanie Sirius od Xeikon wyznacza drogę w produkcji wysokiej klasy książek w technologii cyfrowej dzięki wyjątkowej jakości i elastyczności formatu.

 

więcej »

Nowe rozwiązanie od Brother. Mobilna drukarka etykiet PT-D410

Firma Brother wprowadziła do swojego portfolio nowe urządzenie z serii P-touch do druku etykiet dedykowane zarówno biurom, jak i użytkownikom prywatnym. Model PT-D410 to mobilna drukarka etykiet zapewniająca wydruk wyraźnych laminowanych naklejek, które pozwolą na oznaczenie ważnych dokumentów, sprzętu biurowego lub rzeczy w domu.

 

więcej »

Grafotronic w Italgrafica Sistemi To już trzecia maszyna

Italgrafica Sistemi po raz trzeci zainwestował w maszynę polskiego producenta Grafotronic. Włoski producent etykiet samoprzylepnych istnieje na rynku od 1992 roku i jest częścią Konig Print Group. Dotychczasowa, udana współpraca z Grafotroniciem skłoniła firmę do ponownego wyboru rozwiązań maszynowych tej firmy.

więcej »

Nowe wdrożenia. Niesłabnąca popularność marki Hunkeler

Kolejne polskie drukarnie dziełowe, komercyjne i opakowaniowe inwestują w rozwiązania marek Hunkeler i Hunkeler Systeme.

więcej »

Nowy showroom. Xeikon na Printing Expo Online

Po sukcesie salonu Wall Deco firma Xeikon zdecydowała się otworzyć druki salon pokazowy w wirtualnej przestrzeni wystawowej Printing Expo Online. W nowym salonie firma zdecydowała się pokazać trzy maszyny drukujące (SX30000, CX500 i SX20000), a także zaprezentować przepływ pracy Xeikon X-800 oraz rozwiązania i usługi Xeikon (XSS).

więcej »

Cyfrowy druk atramentowy B2. Marketing Kitchen polega na Ultimate Impostrip

Ultimate TechnoGraphics jeden z liderów w dziedzinie automatyzacji impozycji i wykańczania ma powody do zadowolenia ze współpracy z Marketing Kitchen.

więcej »

BookReady od Tecnau. Automatyczne wykańczanie arkuszy

Tecnau wprowadza nową maszynę do wykańczania arkuszy przy produkcji książek. BookReady to całkowicie zautomatyzowany system do niskonakładowej produkcji książek w linii do cyfrowych drukarek arkuszowych.

 

 

więcej »

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty