Kalendarium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

26-28.04.2022 · Viscom, Duesseldorf

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

12-15.10.2022 · FESPA, Amsterdam

Druk cyfrowy

Nowe wdrożenia. Niesłabnąca popularność marki Hunkeler

Kolejne polskie drukarnie dziełowe, komercyjne i opakowaniowe inwestują w rozwiązania marek Hunkeler i Hunkeler Systeme.

więcej »

Nowy showroom. Xeikon na Printing Expo Online

Po sukcesie salonu Wall Deco firma Xeikon zdecydowała się otworzyć druki salon pokazowy w wirtualnej przestrzeni wystawowej Printing Expo Online. W nowym salonie firma zdecydowała się pokazać trzy maszyny drukujące (SX30000, CX500 i SX20000), a także zaprezentować przepływ pracy Xeikon X-800 oraz rozwiązania i usługi Xeikon (XSS).

więcej »

Cyfrowy druk atramentowy B2. Marketing Kitchen polega na Ultimate Impostrip

Ultimate TechnoGraphics jeden z liderów w dziedzinie automatyzacji impozycji i wykańczania ma powody do zadowolenia ze współpracy z Marketing Kitchen.

więcej »

BookReady od Tecnau. Automatyczne wykańczanie arkuszy

Tecnau wprowadza nową maszynę do wykańczania arkuszy przy produkcji książek. BookReady to całkowicie zautomatyzowany system do niskonakładowej produkcji książek w linii do cyfrowych drukarek arkuszowych.

 

 

więcej »

AlphaJET 4.0 od MGI i Konica Minolta. Wysoce zautomatyzowany system druku cyfrowego

Firma MGI Digital Technology wprowadza na rynek nowy system AlphaJET, który umożliwia druk cyfrowy i uszlachetnianie w jednym przebiegu w formacie B1.

więcej »

System Druku Cyfrowego Rollenco T4. Wysoka jakość druku cyfrowego

Firma Ukomet zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości nadruków na torbach papierowych za pomocą druku cyfrowego nabyła w ostatnim czasie system Druku Cyfrowego Rollenco T4 od Intrex.

więcej »

Grafotronic i Leonhard Kurz. Nowa technologia wykańczania

Grafotronic oficjalnie ogłosił rozpoczęcie współpracy z Leonhard Kurz. Z połączenia rozwiązań w zakresie przetwarzania i wykańczania druku firmy Grafotronic z rozwiązaniem cyfrowego uszlachetniania od Kurz powstała opatentowana technologia druku inkjetowego na folii.

więcej »

DIGIFASTone do wykańczania. Maszyna drukująca Prati

DIGIFASTone to nowa, cyfrowa linia do wykańczania zadrukowanych rolek od włoskiego producenta maszyn Prati.

więcej »

Jakość i zrównoważony rozwój. Innowacja na Bliskim Wschodzie

Kuwejcki producent opakowań Caesar Pac inwestuje w pierwszą w regionie maszynę do druku cyfrowego EFI Nozomi 14000 LED firmy Electronics For Imaging (EFI).

więcej »

Nowa maszyna do druku cyfrowego. Rewolucja w branży etykietowej

Gallus, zależna od Heidelberg firma produkująca etykiety, wprowadza pierwszą całkowicie cyfrową maszynę wąskowstęgową do druku etykiet Gallus One.

więcej »

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty