Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Know-how od Hybrid Software

„Chętnie poszerzymy i zintensyfikujemy naszą współpracę z firmą Agfa. Pozwoli nam to wzmocnić i rozwinąć portfolio rozwiązań Hybrid Software oraz zapewni wsparcie w optymalizacji kolejnych wersji produktów programowych Agfy” - podkreśla Guido Van der Schueren, prezes firmy Global Graphics.

© Agfa

Firma Agfa planuje rozszerzyć współpracę z obecnym partnerem, grupą Global Graphics poza technologię RIP. Do grona jej wieloletnich partnerów w zakresie rozwoju oprogramowania dołączy bowiem firma Hybrid Software, będąca spółką zależną Global Graphics. Partnerstwo z Hybrid Software zapewni działowi Offset Solutions firmy Agfa dostęp do specjalistycznego technologicznego know-how i pełnego portfolio produktów tej grupy, które koncentruje się na oprogramowaniu dla przedsiębiorstw z branży druku opakowań.

„Cieszymy się, że dzięki ofercie Hybrid Software mogliśmy rozszerzyć naszą dotychczasową współpracę z firmą Global Graphics. Postrzegamy to partnerstwo jako kolejny krok oraz sposób na wykorzystanie naszych istniejących technologii w celu opracowania innowacyjnych i zorientowanych na klienta rozwiązań w branży druku” - komentuje przedsięwzięcie Andy Grant, globalny szef działu oprogramowania w firmie Agfa.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty