Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Know-how od Hybrid Software

„Chętnie poszerzymy i zintensyfikujemy naszą współpracę z firmą Agfa. Pozwoli nam to wzmocnić i rozwinąć portfolio rozwiązań Hybrid Software oraz zapewni wsparcie w optymalizacji kolejnych wersji produktów programowych Agfy” - podkreśla Guido Van der Schueren, prezes firmy Global Graphics.

© Agfa

Firma Agfa planuje rozszerzyć współpracę z obecnym partnerem, grupą Global Graphics poza technologię RIP. Do grona jej wieloletnich partnerów w zakresie rozwoju oprogramowania dołączy bowiem firma Hybrid Software, będąca spółką zależną Global Graphics. Partnerstwo z Hybrid Software zapewni działowi Offset Solutions firmy Agfa dostęp do specjalistycznego technologicznego know-how i pełnego portfolio produktów tej grupy, które koncentruje się na oprogramowaniu dla przedsiębiorstw z branży druku opakowań.

„Cieszymy się, że dzięki ofercie Hybrid Software mogliśmy rozszerzyć naszą dotychczasową współpracę z firmą Global Graphics. Postrzegamy to partnerstwo jako kolejny krok oraz sposób na wykorzystanie naszych istniejących technologii w celu opracowania innowacyjnych i zorientowanych na klienta rozwiązań w branży druku” - komentuje przedsięwzięcie Andy Grant, globalny szef działu oprogramowania w firmie Agfa.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty