Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Know-how od Hybrid Software

„Chętnie poszerzymy i zintensyfikujemy naszą współpracę z firmą Agfa. Pozwoli nam to wzmocnić i rozwinąć portfolio rozwiązań Hybrid Software oraz zapewni wsparcie w optymalizacji kolejnych wersji produktów programowych Agfy” - podkreśla Guido Van der Schueren, prezes firmy Global Graphics.

© Agfa

Firma Agfa planuje rozszerzyć współpracę z obecnym partnerem, grupą Global Graphics poza technologię RIP. Do grona jej wieloletnich partnerów w zakresie rozwoju oprogramowania dołączy bowiem firma Hybrid Software, będąca spółką zależną Global Graphics. Partnerstwo z Hybrid Software zapewni działowi Offset Solutions firmy Agfa dostęp do specjalistycznego technologicznego know-how i pełnego portfolio produktów tej grupy, które koncentruje się na oprogramowaniu dla przedsiębiorstw z branży druku opakowań.

„Cieszymy się, że dzięki ofercie Hybrid Software mogliśmy rozszerzyć naszą dotychczasową współpracę z firmą Global Graphics. Postrzegamy to partnerstwo jako kolejny krok oraz sposób na wykorzystanie naszych istniejących technologii w celu opracowania innowacyjnych i zorientowanych na klienta rozwiązań w branży druku” - komentuje przedsięwzięcie Andy Grant, globalny szef działu oprogramowania w firmie Agfa.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty