Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa osoba w zespole kierowniczym. Stora Enso wita nową wiceprezes

Minna Björkman
© Stora Enso

Annica Bresky, prezes i dyrektor generalna Stora Enso mianowała Minnę Björkman na stanowisko wiceprezes ds. zaopatrzenia i logistyki w Zespole Kierowniczym Grupy. Minna Björkman, która pracuje w Stora Enso od 2019 roku obejmie nowe stanowisko w styczniu 2023 roku.

Zarząd firmy ma nadzieję, że ponad 25-letnie doświadczenie nowej wiceprezes w zarządzaniu międzynarodowymi łańcuchami dostaw, logistyce i sourcingu przyczyni się do dalszej poprawy wyników i praktyk zrównoważonego rozwoju. Właściwe zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw w ramach sieci ponad 20 000 dostawców Sory Enso to niezbędny element właściwego zarządzania firmą. Ze stanowiska ustępuje dotychczasowy wiceprezes Tuomas Mustonen.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty