Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Flint Group zaprasza. Webinar fleksofraficzny Circular Central Impression

© Flint Group

Flint Group, jeden z największych dostawców materiałów eksploatacyjnych dla światowego przemysłu opakowaniowego i poligraficznego, ujawnia szczegóły nadchodzącego seminarium internetowego poświęconego drukowi fleksograficznemu Circular Central Impression (CI).

Celem webinarium jest przygotowanie firm do spełnienia dzisiejszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Tematy obejmują aktualne wyzwania w niskoemisyjnym druku fleksograficznym, wykorzystanie odbarwiania do tworzenia okrągłych opakowań, najnowszą technologię płyt drukarskich i rękawów o długiej żywotności, a także rolę maszyn i urządzeń w minimalizowaniu odpadów. Flint Group przedstawi swoją wizję obiegu zamkniętego i zapewni wgląd w skuteczne procesy recyklingu opakowań elastycznych, a także zaprezentuje swoje portfolio produktowe, w tym m.in.: atramenty nowej generacji ZenCode z certyfikatem Cradle-to-Cradle, czy farby rozpuszczalnikowe i lakiery ONECode. Na webinarium swoje prelekcje przedstawią również partnerzy organizatora. Uczestnicy będą mogli wysłuchać spostrzeżeń ekspertów ds. technologii płyt i rękawów z firmy XSYS Global, a także specjalistów w zakresie maszyn z firmy Windmöller & Hölscher.

 

Bezpłatne seminarium internetowe odbędzie się w czwartek, 1 grudnia 2022 r. Rejestracji można dokonać na stronie: https://my.demio.com/ref/lf3U12VJj3l0Pgfu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty