Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowy Showroom Trotec. Wiosenna trasa laserowa

© Trotec

Wiosną Trotec planuje dwa wydarzenia, dzięki którym chce dotrzeć do klientów, przedsiębiorców i pasjonatów technologii laserowych w całej Polsce. W dniach 11-28 kwietnia 2023 roku firma organizuje trasę promocyjną z urządzeniem Rayjet 50, natomiast 14 kwietnia odbędzie się otwarcie nowego Showroomu Trotec w Bydgoszczy.

 

W trakcie wiosennej trasy po Polsce Trotec zaprezentuje swoje rozwiązanie do grawerowania i wycinania Rayjet 50. Urządzenie jest niedrogą i kompaktową grawerką laserową wyposażoną w źródło lasera CO2. Maszyna służy do grawerowania oraz cięcia laserowego rozmaitych materiałów, takich jak drewno, papier, tkaniny, tworzywa sztuczne, metale i wiele więcej. Idealnie sprawdza się dla projektantów, jak również w szkołach i punktach świadczących usługi grawerskie. Prezentacja maszyny może odbyć się w dowolnym, wybranych przez zgłaszającego miejscu.
Z kolei 14 kwietnia w Bydgoszczy odbędzie otwarcie nowego Showroomu Trotec w Bydgoszczy, który będzie już trzecim tego typu punktem producenta. Podczas bezpłatnego wydarzenia w nowej lokalizacji, firma oferuje możliwość konsultacji z ekspertami oraz zapoznania się z działaniem grawerek i wycinarek laserowych: Speedy 100 CO2, Speedy 300 CO2 oraz Speedy 400 Run on Ruby CO2 z wbudowaną kamerą Vision Design & Position; znakowarki SpeedMarker 300, ze źródłem lasera MOPA oraz przystępnej cenowo wycinarki laserowej Q400. Na co dzień Showroom będzie pełnić funkcję miejsca spotkań dla zainteresowanych technologią Trotec, w którym organizowane będą m.in. szkolenia dla operatorów systemów laserowych oraz prezentacje demo dla klientów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty