Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Kompletne portfolio Akondy. Rozwiązanie Head-one

© Akonda

Akonda, polski producent maszyn introligatorskich zakończy tegoroczny rok z kompletnym portfolio urządzeń do produkcji kalendarzy trójdzielnych za sprawą wprowadzenia do oferty automatu do produkcji wypukłych główek do kalendarzy HEAD-one. Maszyna jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie drukarń na automatyzację procesu produkcyjnego kalendarzy.
W połączeniu z innymi maszynami z oferty Akonda jak np. CAL-one 1000, czy ploterami tnąco-bigującymi iEcho producencji otrzymują gotowe, automatyczne, czy półautomatyczne linie produkcyjne.

 
Head-one

Head-one automatyzuje produkcję główek z wypukłością, które zazwyczaj były klejone w trybie ręcznym. Head-one jest prosty w obsłudze. Tektura jest automatycznie pobierana ze stosu, a na każdą z 4 krawędzi aplikowany jest klej hot-melt. Operator podkłada oklejkę naprzemiennie do jednej z 2 stacji zaciskających. Po zaciśnięciu główka jest gotowa. Head-one pozwala na produkcję ponad 500 gotowych główek na godzinę w wysokiej i stabilnej jakości.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty