Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Okładka na już!

Stół do montażu okładek twardych GC480 PRO  to urządzenie stworzone głównie pod montaż oładki twardej, choć rozwiązania zastosowane w tej maszynie pozwalają na wykorzystanie jej pod szereg różnych innych prac, jednocześnie ułatwiając i przyspieszając proces wykonania produktu.

© Grafmasz

Drukarnia Graphic House zainwestowała w nowy stół do montażu okładki twardej GC480 Pro od Grafmasz. Jak podkreśla Krzysztof Rykała, właściciel drukarni, urządzenie to zapewnia wysoką jakość produktów końcowych i oferuje wiele możliwości, zarówno w zakresie przygotowania okładki pod oprawę twardą, różnego rodzaju katalogi, jak również montażu główki pod kalendarze trójdzielne, okładek do „menu” i wiele innych. Podświetlany stół, automatycznie załączający się podsys z regulacją siły utrzymujący okleinę w jednej pozycji czy automatyczny proces zawijania, możliwość klejenia klejem na zimno i na gorąco, czy podgrzewanie wstępne przed wałkiem kaszerującym, to tylko niektóre elementy, które wpływają na tempo i łatwość pracy urządzenia. Dodatkowo maksymalny format 500×800 mm otwiera to szeroki wachlarz zastosowań tego rozwiązania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty