Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Okładka na już!

Stół do montażu okładek twardych GC480 PRO  to urządzenie stworzone głównie pod montaż oładki twardej, choć rozwiązania zastosowane w tej maszynie pozwalają na wykorzystanie jej pod szereg różnych innych prac, jednocześnie ułatwiając i przyspieszając proces wykonania produktu.

© Grafmasz

Drukarnia Graphic House zainwestowała w nowy stół do montażu okładki twardej GC480 Pro od Grafmasz. Jak podkreśla Krzysztof Rykała, właściciel drukarni, urządzenie to zapewnia wysoką jakość produktów końcowych i oferuje wiele możliwości, zarówno w zakresie przygotowania okładki pod oprawę twardą, różnego rodzaju katalogi, jak również montażu główki pod kalendarze trójdzielne, okładek do „menu” i wiele innych. Podświetlany stół, automatycznie załączający się podsys z regulacją siły utrzymujący okleinę w jednej pozycji czy automatyczny proces zawijania, możliwość klejenia klejem na zimno i na gorąco, czy podgrzewanie wstępne przed wałkiem kaszerującym, to tylko niektóre elementy, które wpływają na tempo i łatwość pracy urządzenia. Dodatkowo maksymalny format 500×800 mm otwiera to szeroki wachlarz zastosowań tego rozwiązania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty