Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Okładka na już!

Stół do montażu okładek twardych GC480 PRO  to urządzenie stworzone głównie pod montaż oładki twardej, choć rozwiązania zastosowane w tej maszynie pozwalają na wykorzystanie jej pod szereg różnych innych prac, jednocześnie ułatwiając i przyspieszając proces wykonania produktu.

© Grafmasz

Drukarnia Graphic House zainwestowała w nowy stół do montażu okładki twardej GC480 Pro od Grafmasz. Jak podkreśla Krzysztof Rykała, właściciel drukarni, urządzenie to zapewnia wysoką jakość produktów końcowych i oferuje wiele możliwości, zarówno w zakresie przygotowania okładki pod oprawę twardą, różnego rodzaju katalogi, jak również montażu główki pod kalendarze trójdzielne, okładek do „menu” i wiele innych. Podświetlany stół, automatycznie załączający się podsys z regulacją siły utrzymujący okleinę w jednej pozycji czy automatyczny proces zawijania, możliwość klejenia klejem na zimno i na gorąco, czy podgrzewanie wstępne przed wałkiem kaszerującym, to tylko niektóre elementy, które wpływają na tempo i łatwość pracy urządzenia. Dodatkowo maksymalny format 500×800 mm otwiera to szeroki wachlarz zastosowań tego rozwiązania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty