Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Drupa preview

Platforma cyfrowa drupa preview ruszyła 27 października. Ponad 1900 zainteresowanych gości wzięło udział w poprowadzonych na niej dyskusjach panelowych i sesjach internetowych.

Globalna pandemia od miesięcy stanowi duże wyzwanie dla branży poligraficznej. Dlatego też targi drupa postanowiły otworzyć specjalną platformę komunikacyjną, która pozwoli producentom prezentować swoje innowacyjne produkty i docierać do odbiorców. 

Pierwszy test cyfrowej platformy „drupa review” odbył się 27 października. Ponad 1900 zainteresowanych gości wzięło udział w dyskusjach panelowych i sesjach internetowych na żywo, gdzie otrzymali cenne informacje na temat bieżących zagadnień za pośrednictwem przemówień wideo i nawiązali wirtualne kontakty z wystawcami i graczami branżowymi. Platforma została podzielona na trzy obszary, które odzwierciedlają cyfrowe zamienniki komunikacji targowej: „Exhibition Space”, „Conference Area” i „Networking Plaza”.

Podczas pierwszej sesji wystawowej „drupa preview” swoje rozwiązania zaprezentowało około 1400 wystawców z 50 krajów. Kolejny dzień cyfrowych pokazów z kolejnymi sesjami internetowymi na żywo odbędzie się 17 listopada.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty