Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Digiprint uzupełnia portfolio

Współpraca z HP pozwoliła firmie Digiprint na uzupełnienie portfolio maszyn cyfrowych o rozwiązania HP Page Wide.

Firma Digiprint nawiązała współpracę z HP w zakresie prowadzenia sprzedaży maszyn HP Page Wide, uzupełniając portfolio maszyn cyfrowych o wysokowydajne rolowe maszyny inkjetowe. Rozwiązania HP skierowane są do rynku druku książek, gazet, katalogów czy korespondencji seryjnej oraz materiałów personalizowanych w wysokich wolumenach. Integracja technologii HP obejmuje głowice drukujące, atramenty, materiały eksploatacyjne, a także serwery druku i zarządzania kolorami HP SmartStream. HP Page Wide zapewniają wysokiej jakości wydruki na szerokiej gamie papierów - w tym standardowych niepowlekanych i powlekanych papierów offsetowych przy prędkościach od 61 do 305 metrów na minutę. Dzięki modułowej konstrukcji maszyn, możliwe jest ich skalowanie pod względem funkcji i wydajności w miarę pojawiania się uzupełniających rozwiązań. Zlecenia pierwotnie przeznaczone do produkcji offsetowej można drukować z wysoką jakością na maszynach HP PageWide z emulacją kolorów Fogra, SWOP i GRACoL. Opcje druku Performance oraz HDNA pozwalają tworzyć nowe aplikacje lub rozszerzyć ofertę w  zakresie druku książek, magazynów, katalogów, korespondencji personalizowanej oraz innych aplikacji druku komercyjnego. Z kolei Optimizer umożliwia wysokiej jakości druk na powlekanym papierze offsetowym matowym lub z połyskiem, a także na podłożach niepowlekanych. Użytkownicy mogą wybrać najlepszą jakość i zużycie atramentu dla danych zastosowań, dzięki niestandardowym profilom ICC oraz opracowanym przez HP opcjom konfiguracji kolorów i czerni. Ponadto firma HP oferuje swoim partnerom pomoc w zakresie zarządzania kolorami, jak również rozwiązania soft i hard proofing.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty