Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kolejne wzrosty cen

Sun Chemical i hubergroup Print Solutions to kolejne firmy, które regularnie podnoszą ceny swoich produktów ze względu na drastycznie rosnące koszty produkcji. Ostatnio podwyżki zapowiedziała m.in. firma Arctic Paper oraz Navigator.

© Photogenica

W związku z ciągłym wzrostem kosztów surowców, transportu i energii, firmy hubergroup Print Solutions i Sun Chemical zapowiedziały kolejne wzrosty cen. Podwyżki hubergroup Print Solutions obejmą wszystkie regiony i dotyczyć będą wszystkich produktów dostępnych w ofercie, od rozwiązań do offsetu, po fleksografię i wklęsłodruk, przy czym będą się różnić w zależności od produktu. Firma Sun Chemical wprowadzi dopłaty energetyczne w całym swoim portfolio farb opakowaniowych, komercyjnych farb arkuszowych i sitodrukowych, powłok, materiałów eksploatacyjnych i klejów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, ze skutkiem od 1 marca 2022 roku. Producent będzie informować swoich klientów bezpośrednio o konkretnych dopłatach, które stanowią dodatek do wcześniej wprowadzonych podwyżek cen.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty