Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Zwiększone zasięgi

Założona w 1989 roku firma MultiCam dostarcza innowacyjne rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Na zdjęciu Stuart Fox, prezes firmy Kongsberg Precision Cutting Systems.

© Kongsberg Precision Cutting Systems

Firma Kongsberg Precision Cutting Systems przejęła MultiCam, producenta i dystrybutora maszyn tnących CNC, umacniając swoją pozycję na rynku cyfrowej obróbki końcowej. Przejęcie firmy MultiCam, w tym jej działalności w Stanach Zjednoczonych oraz kanałów sprzedaży w Kanadzie i Niemczech, rozszerza zasięg firmy Kongsberg PCS oraz bazę klientów w Ameryce Północnej i Europie. Wiadomość o przejęciu pojawiła się zaledwie pięć miesięcy po tym, jak Kongsberg PCS został samodzielną firmą po nabyciu przez OpenGate Capital. MultiCam będzie nadal działać pod swoją nazwą w ramach Kongsberg Precision Cutting Systems, a David J Morse, dotychczasowy dyrektor zarządzający firmy, dołączy do zespołu kierowniczego Kongsberg PCS i będzie nadal kierował działalnością MultiCam.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty