Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Zwiększone zasięgi

Założona w 1989 roku firma MultiCam dostarcza innowacyjne rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Na zdjęciu Stuart Fox, prezes firmy Kongsberg Precision Cutting Systems.

© Kongsberg Precision Cutting Systems

Firma Kongsberg Precision Cutting Systems przejęła MultiCam, producenta i dystrybutora maszyn tnących CNC, umacniając swoją pozycję na rynku cyfrowej obróbki końcowej. Przejęcie firmy MultiCam, w tym jej działalności w Stanach Zjednoczonych oraz kanałów sprzedaży w Kanadzie i Niemczech, rozszerza zasięg firmy Kongsberg PCS oraz bazę klientów w Ameryce Północnej i Europie. Wiadomość o przejęciu pojawiła się zaledwie pięć miesięcy po tym, jak Kongsberg PCS został samodzielną firmą po nabyciu przez OpenGate Capital. MultiCam będzie nadal działać pod swoją nazwą w ramach Kongsberg Precision Cutting Systems, a David J Morse, dotychczasowy dyrektor zarządzający firmy, dołączy do zespołu kierowniczego Kongsberg PCS i będzie nadal kierował działalnością MultiCam.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty