Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Showroom Xeikon

Wirtualne centrum pokazowe firmy Xeikon powstało w odpowiedzi na rosnącą liczbę drukarni poszukujących innowacji i nowych, kreatywnych rozwiązań w obszarze druku cyfrowego.

© Xeikon

Firma Xeikon uruchamia nowe centrum pokazowe, gdzie przy pomocy technologii 3D będzie oferowała swoim klientom wirtualne doradztwo w zakresie druku cyfrowego. Pierwszy showroom zostanie poświęcony dekoracjom ściennym. Przedsięwzięcie umożliwi firmie prezentacje rozwiązań obejmujących portfolio maszyn oraz oprogramowania do produkcji cyfrowej, będąc jednocześnie wsparciem dla drukarni poszukujących porad i innowacji.

Goście odwiedzający wirtualne centrum innowacji będą mogli „zwiedzać” pomieszczenia połączone z interaktywnymi modelami 3D. Trójwymiarowy interfejs pozwoli użytkownikom na przeglądanie różnych typów aplikacji i rozwiązań do druku cyfrowego, a także zapewni dostęp do porad i materiałów w zakresie przejścia do produkcji cyfrowej.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty