Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Showroom Xeikon

Wirtualne centrum pokazowe firmy Xeikon powstało w odpowiedzi na rosnącą liczbę drukarni poszukujących innowacji i nowych, kreatywnych rozwiązań w obszarze druku cyfrowego.

© Xeikon

Firma Xeikon uruchamia nowe centrum pokazowe, gdzie przy pomocy technologii 3D będzie oferowała swoim klientom wirtualne doradztwo w zakresie druku cyfrowego. Pierwszy showroom zostanie poświęcony dekoracjom ściennym. Przedsięwzięcie umożliwi firmie prezentacje rozwiązań obejmujących portfolio maszyn oraz oprogramowania do produkcji cyfrowej, będąc jednocześnie wsparciem dla drukarni poszukujących porad i innowacji.

Goście odwiedzający wirtualne centrum innowacji będą mogli „zwiedzać” pomieszczenia połączone z interaktywnymi modelami 3D. Trójwymiarowy interfejs pozwoli użytkownikom na przeglądanie różnych typów aplikacji i rozwiązań do druku cyfrowego, a także zapewni dostęp do porad i materiałów w zakresie przejścia do produkcji cyfrowej.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty