Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Showroom Xeikon

Wirtualne centrum pokazowe firmy Xeikon powstało w odpowiedzi na rosnącą liczbę drukarni poszukujących innowacji i nowych, kreatywnych rozwiązań w obszarze druku cyfrowego.

© Xeikon

Firma Xeikon uruchamia nowe centrum pokazowe, gdzie przy pomocy technologii 3D będzie oferowała swoim klientom wirtualne doradztwo w zakresie druku cyfrowego. Pierwszy showroom zostanie poświęcony dekoracjom ściennym. Przedsięwzięcie umożliwi firmie prezentacje rozwiązań obejmujących portfolio maszyn oraz oprogramowania do produkcji cyfrowej, będąc jednocześnie wsparciem dla drukarni poszukujących porad i innowacji.

Goście odwiedzający wirtualne centrum innowacji będą mogli „zwiedzać” pomieszczenia połączone z interaktywnymi modelami 3D. Trójwymiarowy interfejs pozwoli użytkownikom na przeglądanie różnych typów aplikacji i rozwiązań do druku cyfrowego, a także zapewni dostęp do porad i materiałów w zakresie przejścia do produkcji cyfrowej.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty