Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Showroom Xeikon

Wirtualne centrum pokazowe firmy Xeikon powstało w odpowiedzi na rosnącą liczbę drukarni poszukujących innowacji i nowych, kreatywnych rozwiązań w obszarze druku cyfrowego.

© Xeikon

Firma Xeikon uruchamia nowe centrum pokazowe, gdzie przy pomocy technologii 3D będzie oferowała swoim klientom wirtualne doradztwo w zakresie druku cyfrowego. Pierwszy showroom zostanie poświęcony dekoracjom ściennym. Przedsięwzięcie umożliwi firmie prezentacje rozwiązań obejmujących portfolio maszyn oraz oprogramowania do produkcji cyfrowej, będąc jednocześnie wsparciem dla drukarni poszukujących porad i innowacji.

Goście odwiedzający wirtualne centrum innowacji będą mogli „zwiedzać” pomieszczenia połączone z interaktywnymi modelami 3D. Trójwymiarowy interfejs pozwoli użytkownikom na przeglądanie różnych typów aplikacji i rozwiązań do druku cyfrowego, a także zapewni dostęp do porad i materiałów w zakresie przejścia do produkcji cyfrowej.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty