Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowy klaster na Europę

Nowym CEO odpowiedzialnym za zarządzanie tym regionem został Raphaël Zaccardi. Stanisław Pieczara awansuje na dyrektora krajowego w Ricoh Polska.

© Ricoh

Firma Ricoh Europe utworzyła nowy klaster: Central & Eastern Europe, w którego skład wchodzą: Ricoh Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, Węgry, Czechy oraz Słowacja. Nowym CEO odpowiedzialnym za zarządzanie tym regionem został Raphaël Zaccardi. Ricoh Polska, Węgry, Czechy i Słowacja będą zarządzane przez Stephena Palmera, który został mianowany CEO firmy na Europę Wschodnią. W Polsce rolę dyrektora krajowego powierzono Stanisławowi Pieczarze. Stephen Palmer jest związany z Ricoh od wielu lat i zajmował szereg stanowisk w międzynarodowych strukturach firmy. Od 2016 roku był dyrektorem zarządzającym w oddziałach Ricoh Czechy i Słowacja, wcześniej pełnił podobną rolę w Ricoh Irlandia. “Na podstawie doświadczeń zdobytych w Czechach i na Słowacji, widzę ogromny potencjał, który drzemie w rejonie Europy Wschodniej. Wierzę, że wspólnie ze Stanisławem Pieczarą, nowym dyrektorem krajowym, osiągniemy nasze ambitne cele. Klastrowa struktura umożliwi bliższą współpracę między Polską, Węgrami, Czechami i Słowacją oraz będzie podstawą naszego sukcesu w tym regionie” - powiedział Stephen Palmer, CEO Eastern Europe. Stanisław Pieczara dołączył do Ricoh w styczniu 2021 roku jako dyrektor ds. sprzedaży. Wcześniej przez 15 lat pracował w strukturach Xerox, gdzie odpowiadał za zarządzanie sprzedażą systemów produkcyjnych oraz współpracę z partnerami.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty