Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Nowa generacja DuPont Cyrel

Najnowsza generacja rozwiązań Cyrel firmy DuPont została zaprezentowana w pierwszym dniu targów virtual.drupa.

© DuPont

Firma DuPont, będąca tegorocznym złotym partnerem wirtualnych targów virtual.drupa, zaprezentowała na wydarzeniu nową serię płyt Cyrel Easy R oraz termiczny procesor do płyt fleksograficznych Cyrel Fast 300 TD.

Cyrel EASY R to rodzina nowych rozwiązań, które zachowują zalety płyt fotopolimerowych Cyrel Easy i jednocześnie zostały wyposażone w nowe atrybuty, które pozwalają ułatwić obsługę płyt i zwiększyć wydajność druku, szczególnie w zastosowaniach związanych z opakowaniami elastycznymi oraz etykietami. Nowa seria składa się z płyt fotopolimerowych przeznaczonych do wywoływania termicznego i solwentowego, do wyboru z gładką lub strukturalną powierzchnią, aby zapewnić najlepsze dopasowanie do wielu różnych warunków druku. Jak podkreśla producent, rozwiązanie oferuje zwiększoną trwałość punktów przy wysokiej rozdzielczości druku, powtarzalności w przypadku realizacji długich nakładów, a także doskonały transfer atramentu i wysoką jakość druku na szerokiej gamie podłoży.

System Cyrel Fast 3000 TD to najnowszy dodatek do gamy bezrozpuszczalnikowych procesorów do produkcji płyt, oferujący wysoką produktywność i wydajność przy rozmiarach do 50x80 cali. Eliminując stosowanie rozpuszczalników z procesu wytwarzania płyt, system pozwala produkować płyty o maksymalnych wymiarach, które nie wymagają suszenia i można je przygotować w mniej niż 30 minut. 3000 TD oferuje producentom branży opakowań elastycznych rozwiązanie, które pomaga zredukować przestoje, zużycie energii i tym samym zmniejsza negatywny wpływ na środowisko.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty