Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Nowa generacja DuPont Cyrel

Najnowsza generacja rozwiązań Cyrel firmy DuPont została zaprezentowana w pierwszym dniu targów virtual.drupa.

© DuPont

Firma DuPont, będąca tegorocznym złotym partnerem wirtualnych targów virtual.drupa, zaprezentowała na wydarzeniu nową serię płyt Cyrel Easy R oraz termiczny procesor do płyt fleksograficznych Cyrel Fast 300 TD.

Cyrel EASY R to rodzina nowych rozwiązań, które zachowują zalety płyt fotopolimerowych Cyrel Easy i jednocześnie zostały wyposażone w nowe atrybuty, które pozwalają ułatwić obsługę płyt i zwiększyć wydajność druku, szczególnie w zastosowaniach związanych z opakowaniami elastycznymi oraz etykietami. Nowa seria składa się z płyt fotopolimerowych przeznaczonych do wywoływania termicznego i solwentowego, do wyboru z gładką lub strukturalną powierzchnią, aby zapewnić najlepsze dopasowanie do wielu różnych warunków druku. Jak podkreśla producent, rozwiązanie oferuje zwiększoną trwałość punktów przy wysokiej rozdzielczości druku, powtarzalności w przypadku realizacji długich nakładów, a także doskonały transfer atramentu i wysoką jakość druku na szerokiej gamie podłoży.

System Cyrel Fast 3000 TD to najnowszy dodatek do gamy bezrozpuszczalnikowych procesorów do produkcji płyt, oferujący wysoką produktywność i wydajność przy rozmiarach do 50x80 cali. Eliminując stosowanie rozpuszczalników z procesu wytwarzania płyt, system pozwala produkować płyty o maksymalnych wymiarach, które nie wymagają suszenia i można je przygotować w mniej niż 30 minut. 3000 TD oferuje producentom branży opakowań elastycznych rozwiązanie, które pomaga zredukować przestoje, zużycie energii i tym samym zmniejsza negatywny wpływ na środowisko.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty