Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Zautomatyzowana regulacja druku. Nowe funkcje ViewSTAR

© Isra Vision

W celu dalszej optymalizacji procesów drukowania i oszczędności kosztów, drukarnie opakowań elastycznych od dawna koncentrują się na większej cyfryzacji i optymalizacji procesów. Przemysłowe przetwarzanie obrazu (wizja maszynowa) stale dostarcza nowych rozwiązań do automatyzacji kolejnych etapów procesu, które wcześniej były wykonywane ręcznie. Wciąż istnieje potencjał do dalszych zmian, szczególnie na etapie przygotowania do druku.

 

ViewSTAR, system podglądu sieci dla aplikacji drukujących od Isra Vision, oferuje możliwość skrócenia czasu pracy dzięki innowacyjnemu modułowi RegisterControl. Funkcja ta zapewnia automatyczne ustawienie fleksograficznych zespołów drukujących w rejestrze. System wykorzystuje znaczniki druku do sprawdzenia pozycji odpowiedniego kolorowego zespołu drukującego oraz dostosowuje go w celu uzyskania optymalnej dokładności rejestru. Zautomatyzowana regulacja oszczędza nie tylko czas pracy, ale również materiały oraz energię. Ponadto, prowadzi do wyższej wydajności i zrównoważonego rozwoju produkcji. Dzięki nowym rozwiązaniom inspekcyjnym do kontroli obrazu druku, Isra Vision oferuje swoim klientom najnowszą technologię cyfryzacji i bardziej zrównoważoną produkcję, dzięki oszczędności błędów produkcyjnych, spowodowanych wadami druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty