Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nagroda 2023 A4 Pick Awards. Wyróżnienie dla Brother

© Brother

Firma Brother została wyróżniona prestiżową nagrodą „2023 A4 Pick Awards”, przyzwaną przez Keypoint Intelligence, niezależną organizację ze Stanów Zjednoczonych. Jury doceniło kolorową laserową maszynę drukującą HL-L9470CDN oraz kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne MFC-L9670CDN.

 

Pick Award to nagroda przyznawana produktom, które zostały uznane za najlepsze w swojej klasie po wymagającym procesie testowania przez doświadczonych analityków oraz specjalistów technicznych. Urządzenia HL-L9470CDN i MFC-L9670CDN zostały wysoko ocenione przez jury pod względem wysokiej wydajności i jakości wydruków, zapewnionej przez dużą prędkość drukowania i skanowania, a także pod względem bezpieczeństwa transferu danych. Dla Brother otrzymanie tej nagrody jest szczególnym wyróżnieniem, ponieważ nagrodzone maszyny są niedawno wprowadzonymi na rynek nowościami w portfolio firmy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty