Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nagroda 2023 A4 Pick Awards. Wyróżnienie dla Brother

© Brother

Firma Brother została wyróżniona prestiżową nagrodą „2023 A4 Pick Awards”, przyzwaną przez Keypoint Intelligence, niezależną organizację ze Stanów Zjednoczonych. Jury doceniło kolorową laserową maszynę drukującą HL-L9470CDN oraz kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne MFC-L9670CDN.

 

Pick Award to nagroda przyznawana produktom, które zostały uznane za najlepsze w swojej klasie po wymagającym procesie testowania przez doświadczonych analityków oraz specjalistów technicznych. Urządzenia HL-L9470CDN i MFC-L9670CDN zostały wysoko ocenione przez jury pod względem wysokiej wydajności i jakości wydruków, zapewnionej przez dużą prędkość drukowania i skanowania, a także pod względem bezpieczeństwa transferu danych. Dla Brother otrzymanie tej nagrody jest szczególnym wyróżnieniem, ponieważ nagrodzone maszyny są niedawno wprowadzonymi na rynek nowościami w portfolio firmy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty