Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Projekt tapety na dużą skalę. Drytac ReTac Textures

© Drytac

Firma N3 Display Graphics z siedzibą w Bristolu wykorzystała wytłaczaną folię Drytac ReTac Textures w płóciennym wykończeniu do stworzenia ponad 200 metrów kwadratowych cyfrowo drukowej tapety, dekorując wnętrze zakładu The Bart Ingredients Company.

Odmienione wnętrze siedziby imponuje i przyciąga wzrok wzorami i sloganami zarówno odwiedzających jak i pracowników. Materiał ReTac Textures Canvas, który wykorzystano w projekcie, oferuje trwałość i wysokiej jakości wykończenie. Został wybrany przez N3 Display Graphics ze względu na jego niezawodność i zdolność do uzupełnienia artystycznej wizji projektu. Grafika została wydrukowana na maszynie drukującej HP Latex R2000. Elastyczność Drytac ReTac Textures oznacza, że jest on kompatybilny zarówno z atramentami lateksowymi, jak i ekosolwentowymi oraz UV.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty