Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Sukces Heidelberg. Udane uczestnictwo w drupie

Firma Heidelberger Druckmaschinen z satysfakcją podsumowała swój udział w tegorocznych targach drupa w Düsseldorfie. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów z całego świata, a międzynarodowe umowy sprzedaży podkreślają sukces uczestnictwa w wydarzeniu.

 

David Schmedding, dyrektor sprzedaży i marketingu w Heidelberg, podczas prezentacji współpracy z Canon.

© Heidelberg

Liczba zamówień złożonych podczas wydarzenia przełoży się na pozytywne wyniki początkowego okresu roku obrotowego 2024/2025 firmy i zwiększenie jej mocy produkcyjnych. "Nasz zespół obecny podczas targów drupa przekonał klientów wspaniałym stoiskiem i przyszłościowymi innowacjami. Pozytywny nastrój zarówno wśród klientów, jak i pracowników był po prostu oszałamiający. Heidelberg jest prawdziwym partnerem branży poligraficznej i opakowaniowej, a duża liczba zamówień złożonych na maszyny w każdej prezentowanej technologii druku podkreśla zaufanie naszych klientów do firmy" powiedział z entuzjazmem David Schmedding, dyrektor sprzedaży i marketingu w Heidelberg, a od 1 lipca także członek zarządu ds. sprzedaży i serwisu.


Maszyny w akcji

Codzienne prezentacje koncentrowały się na licznych innowacjach w druku komercyjnym i druku opakowań. Dzięki nim klienci zobaczyli w jaki sposób mogą korzystać z najnowocześniejszych technologii, aby w sposób optymalny rozwijać swój potencjał biznesowy. "Oferujemy całe spektrum rozwiązań dla branży poligraficznej, od tonera po druk atramentowy i od offsetu po druk fleksograficzny. Wszystko to kontrolowane i zarządzane za pomocą wspólnego systemu przepływu pracy Prinect” wyjaśnił David Schmedding.

Wykorzystać potencjał
Heidelberg zamierza wykorzystać, ogłoszoną dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów drupa, współpracę z Canon, aby rozwinąć swój potencjał wzrostu w sektorze druku atramentowego. Głównym celem nowo zaprezentowanego portfolio produktów jest zaspokojenie rosnącego popytu w sektorze druku komercyjnego na produkcję przemysłową opartą na technologii atramentowej. Pierwsze zamówienia na premierową maszynę Jetfire 50 firmy Heidelberg zostały już złożone. Dzięki rozwiązaniom Gallus Labelfire i Gallus One do drukowania etykiet, firma udowodniła, że z powodzeniem jest w stanie zapewnić skuteczne rozwiązania atramentowe do zastosowań przemysłowych. Zintegrowane technologie offsetowe i cyfrowe stają się coraz ważniejsze.


Wiele technologii, jeden system

Klienci z całego świata odwiedzali stoisko Heidelberg.

© Heidelberg

Heidelberg wykorzystał również targi drupa do zaprezentowania kompleksowych rozwiązań systemowych opartych na jednym rozwiązaniu obsługującym zarówno druk offsetowy, jak i cyfrowy. Możliwości te zapewniają maksymalną elastyczność i opłacalność, zwłaszcza w sektorze komercyjnym. Łącząc w ten sposób swoje doświadczenie w zakresie druku offsetowego i cyfrowego, Heidelberg dostarcza swoim klientom hybrydowe rozwiązanie zapewniające optymalną efektywność kosztową w przyszłości.

 

Dalszy rozwój

W segmencie druku opakowań Heidelberg rozszerzy zakres zastosowań nowej fleksograficznej maszyny drukującej Boardmaster o możliwość druku na materiałach elastycznych. Ze względu na rosnące globalne zapotrzebowanie na zrównoważone, opłacalne i nadające się do recyklingu lub kompostowania opakowania, ten segment rynku będzie się w przyszłości pozytywnie rozwijał.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty