Prepress i software

Oprogramowanie dla poligrafii. Enfocus na Hunkeler Innovationdays

Podczas Hunkeler Innovationdays firma Enfocus połączy siły z dostawcą usług Impressed, aby zaprezentować swój pakiet najnowocześniejszych rozwiązań automatyzacji, w tym rozwiązania Switch i PitStop.

 

więcej »

ThermoFlexX 30 od Xsys. Dehn usprawnia produkcję

Niemiecka firma Dehn zdigitalizowała proces naświetlania, instalując Xsys ThermoFlexX 30 do produkcji płyt tampodrukowych. W swojej produkcji Dehn wykorzystuje wiele rodzajów technologii drukowania aby tworzyć komponenty dla szerokiej gamy urządzeń i systemów. Posiadanie własnych urządzeń drukarskich nie tylko przyspiesza produkcję i kontroluje koszty, ale także poprawia identyfikowalność łańcucha dostaw i ułatwia bardzo szybkie wprowadzanie zmian w projekcie produktu.

więcej »

AccurioPro Dashboard od Konica Minolta. Wartość dodana dzięki analizie danych

AccurioPro Dashboard Essential firmy Konica Minolta to najnowsze narzędzie do analizy oprogramowania. Rozwiązanie wspiera klientów w generowaniu wartości dodanej dzięki inteligentnemu systemowi pracy i zoptymalizowanej wydajności.

 

 

 

 

więcej »

Webinar Esko. Innowacje w oprogramowaniu Esko Release 22.11

Esko wprowadza innowacje w oprogramowaniu Esko Release 22.11 by ułatwić digitalizację, automatyzację i łączenie procesów. Celem zmian jest identyfikacja strat, ograniczenie ryzyka i optymalizacja możliwości.

więcej »

Proste przesuwanie papierowych rol. Rewolucyjny akumulatorowy ReDrive

Re Spa wprowadziła na rynek rozwiązanie mające na celu uproszczenie procesu przesuwania papierowych rol.

więcej »

Łączność z Bobst Connect

Firma Bobst uruchomiła pierwszy plan subskrypcji Bobst Connect, platformy zorientowanej na użytkownika, która łączy producentów i właścicieli marek ze zdigitalizowanym i zautomatyzowanym przepływem pracy, dając im wgląd i kontrolę nad procesem produkcji. Nowy pakiet Bobst Connect Essential jest dostępny od 1 lipca 2022 roku.

więcej »

Opakowania i znacznie więcej

Drukarnia AMK Group zainwestowała w moduł Apogee Packaging Pack firmy Agfa, który ma pozwolić jej na rozszerzenie możliwości w zakresie produkcji wysoko przetworzonych opakowań. Rozwiązanie zostało dołączone do systemu CtP, składającego się m.in. z naświetlarki Avalon N8-20, sterowanej oprogramowaniem workflow Apogee Prepress Manage.

więcej »

Optymalizacja z SolidTune

Firma Agfa wprowadziła na rynek SolidTune - oprogramowanie prepress dla offsetowego druku opakowań, optymalizujące zużycie farby i umożliwiające skrócenie czasu realizacji zleceń, co, jak podkreśla firma, pozwala to osiągnąć producentom większą wydajność produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości druku i mniejszej ilości odpadów.

więcej »

Więcej wydruków z Maxidrive

Firma Brother wprowadziła na rynek nową technologię druku o nazwie Maxidrive. Jak podkreśla producent, rozwiązanie zapewni użytkownikom urządzeń atramentowych z portfolio Brother wysoką prędkość i jakość druku.

więcej »

HDCC z cyfrowym wzornikiem

Firma hubergroup rozszerza system zarządzania barwami HDCC o cyfrowy wzornik kolorów oparty na bazie technologii GMG ColorCard, aby umożliwić szybsze, niezależne od lokalizacji, a tym samym ekonomiczne przetwarzanie. System przeznaczony jest do druku akcydensowego oraz opakowaniowego. Dzięki pełnej integracji wzorników z systemem zarządzania barwami HDCC, komunikacja z nimi może przebiegać w pełni automatycznie.

więcej »

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty