Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Prepress i software

Ekologiczne i wydajne innowacje. Xsys zachwycił

Na drupie, firma Xsys zachwyciła szczególnie tych odwiedzających, którzy poszukiwali zrównoważonych rozwiązań. Pośród całej gamy nowych produktów, globalny dostawca specjalistycznych rozwiązań prepress zaprezentował innowacje mające na celu zmniejszenie wpływu produkcji fleksograficznej na środowisko, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej jakości druku.

więcej »

Nowy potencjał kontroli inline. Epromi od Isra Vision

Firma Isra Vision oferuje nowy dodatek do swoich rozwiązań kontroli inline dla branży poligraficznej w postaci inteligentnego narzędzia do zarządzania produkcją o nazwie Epromi. Nowe rozwiązanie oferuje nie tylko możliwość wyświetlania i analizowania danych w czasie rzeczywistym w celu kompleksowego monitorowania procesu, ale przede wszystkim umożliwia kompleksową ocenę zebranych danych inspekcyjnych i produkcyjnych.

więcej »

Silna pozycja Color-Logic. Pionierskie rozwiązania na drupie

Firma Color-Logic podczas targów drupa udowodniła, że jej rozwiązania mają znaczący wpływ na branżę poligraficzną. Dzięki pionierskiej technologii wykorzystującej srebrny atrament lub toner na konwencjonalnych podłożach lub biały atrament lub toner na materiałach metalizowanych, Color-Logic rewolucjonizuje sposób, w jaki projektanci i marki podchodzą do kwestii związanych z uszlachetnianiem druku.

więcej »

Nowy moduł kontroli druku. Varnish Inspection

Firma Esko wprowadza na rynek nowy moduł kontroli druku, który może sprawdzać i wykrywać wady powłok lakierniczych podczas drukowania etykiet, zapowiadając tym samym nową erę kontroli lakieru dla drukowanych etykiet. Nowe rozwiązanie będzie prezentowane na targach drupa.

więcej »

Nowy wymiar kontroli. EyeC Proofiler 1200 DT

EyeC wprowadza na rynek nowe rozwiązanie EyeC Proofiler 1200 DT, które po raz pierwszy zostanie zaprezentowane na targach drupa w Düsseldorfie. Oprócz ulepszeń technicznych zapewniających zoptymalizowaną szybkość, obsługę i łatwość konserwacji, rozwiązanie do kontroli oparte na skanerze, o nowym designie, wyznacza nowe standardy w kontroli jakości wielkoformatowych próbek druku.

więcej »

W trosce o jakość. Eclipse Pro dla większego komfortu

Zaawansowana bezprocesowa płyta Eclipse Pro jest oparta na zorientowanym na klienta podejściu ECO3, które obejmuje ekologię, oszczędność i dodatkową wygodę w celu optymalizacji wydajności i wspierania zrównoważonego rozwoju.

więcej »

Innowacyjne rozwiązania Zünd. Wydajność we wszystkich obszarach

Zünd rozszerzył swoje portfolio systemów do cięcia, narzędzi programowych i rozwiązań wspierających automatyzację. Firma tworzy rozwiązania zawsze z myślą o tym, aby móc zaoferować produktywność dla każdego klienta i każdego budżetu. Modułowe portfolio produktów prezentowane jest pod hasłem „Performance across the board”.

więcej »

Więcej niż UV. Innowacyjne myślenie i estetyka

W tym roku IST Metz z Nürtingen świętuje szczególny kamień milowy w ponad 45-letniej historii firmy. Podczas gdy pierwsza instalacja UV zjechała z linii produkcyjnej w 1977 roku, ten rok jest szczególnym wydarzeniem dla IST Metz i IST Intech. To właśnie w ciągu najbliższych kilku tygodni stutysięczna maszyna (UV, UV LED i excimerowe) zostanie wdrożona u klienta.

więcej »

Catena ProServX. Wyższy poziom monitorowania

Xsys wprowadza rozwiązanie Catena ProServX, które jest opartym na chmurze narzędziem do monitorowania sprzętu w czasie rzeczywistym w celu proaktywnej konserwacji i najwyższej kontroli jakości. Precyzyjnie mierząc wydajność sprzętu, zużycie energii i zużycie materiałów eksploatacyjnych, ProServX zapewnia klientom niezrównany wgląd w ich działalność.

więcej »

Dokładność pomiaru. Seria Barbieri Spectro LFP

Na zbliżających się targach drupa Barbieri zaprezentuje serię rozwiązań Spectro LFP qb do automatycznego pomiaru kolorów wszystkich podłoży w różnych zastosowaniach druku cyfrowego, takich jak cyfrowy druk atramentowy, grafika opakowaniowa i druk przemysłowy, w tym druk na tekstyliach.

więcej »

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty