Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Brother wzmacnia struktury. Nowa osoba w zespole presales

Marek Zawadzki
© Brother Polska

Brother Polska umacnia swój polski zespół presales. Z początkiem czerwca 2023 roku do firmy dołączył Marek Zawadzki, który objął stanowisko Presales Consultant. Nowa osoba w zespole Brother odpowiada za bezpośrednie wsparcie przedsprzedażowe zespołu handlowego i klientów końcowych oraz sprzedaży kategorii SPS (Speciality Printing Solutions).

Marek Zawadzki ma ponad 20-letnie doświadczenia w pracy w branży IT. Pracował w firmach takich jak IBM, Blackboard oraz wyróżnia się umiejętnościami szkoleniowca. Był niezależnym konsultantem i trenerem IBM Lotus, Microsoft, Google oraz Moodle. Nowy członek zespołu presales konsultował również projekty unijne, np. z zakresu Machine Learning, analityki danych, workflow i zarządzania dokumentami. Dodatkowo ma wiedzę w obszarze alternatywnych systemów operacyjnych Linux. „W dobie tak dynamicznych zmian gospodarczych na rynku – konieczne staje się ciągłe rozwijanie biznesu, budowanie konkurencyjności i optymalizowanie procesów. Dlatego tak ważne jest, aby rozsądnie wdrażać nowe technologie oraz ulepszać wprowadzone już rozwiązania. Cieszę się, że będę mógł wspierać przedsiębiorców w budowaniu i modernizowaniu zrównoważonego ekosystemu druku opartego na rozwiązaniach firmy Brother” skomentował Marek Zawadzki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty