Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Brother wzmacnia struktury. Nowa osoba w zespole presales

Marek Zawadzki
© Brother Polska

Brother Polska umacnia swój polski zespół presales. Z początkiem czerwca 2023 roku do firmy dołączył Marek Zawadzki, który objął stanowisko Presales Consultant. Nowa osoba w zespole Brother odpowiada za bezpośrednie wsparcie przedsprzedażowe zespołu handlowego i klientów końcowych oraz sprzedaży kategorii SPS (Speciality Printing Solutions).

Marek Zawadzki ma ponad 20-letnie doświadczenia w pracy w branży IT. Pracował w firmach takich jak IBM, Blackboard oraz wyróżnia się umiejętnościami szkoleniowca. Był niezależnym konsultantem i trenerem IBM Lotus, Microsoft, Google oraz Moodle. Nowy członek zespołu presales konsultował również projekty unijne, np. z zakresu Machine Learning, analityki danych, workflow i zarządzania dokumentami. Dodatkowo ma wiedzę w obszarze alternatywnych systemów operacyjnych Linux. „W dobie tak dynamicznych zmian gospodarczych na rynku – konieczne staje się ciągłe rozwijanie biznesu, budowanie konkurencyjności i optymalizowanie procesów. Dlatego tak ważne jest, aby rozsądnie wdrażać nowe technologie oraz ulepszać wprowadzone już rozwiązania. Cieszę się, że będę mógł wspierać przedsiębiorców w budowaniu i modernizowaniu zrównoważonego ekosystemu druku opartego na rozwiązaniach firmy Brother” skomentował Marek Zawadzki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty