Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Czas krótszy o połowę

Firma Agronex oferuje drukowanie trzema technikami poligraficznymi – drukiem offsetowym, cyfrowym i sitodrukiem. Nie zapomina jednak o inwestycjach w zakresie prac introligatorskich – stąd decyzja o zakupie nowej sztancy rotacyjnej PFI UD-300 od Duplo.

Drukarnia Argonex z Bydgoszczy (www.polishdruk.pl), zainwestowała sztance rotacyjną PFI UD-300 z oferty Duplo Polska dla poszerzenia swoich możliwości w zakresie cięcia i przygotowywania różnych produktów poligraficznych. Producent poszukiwał dla swojej introligatorni rozwiązania, które przyspieszy czas przezbrojenia i skróci czas sztancowania przede wszystkim w procesie produkcji personalizowanych opakowań i kalendarzy. Nowa maszyna wzbogaca portfolio firmy o nowe aplikacje, w tym również artykuły o wymyślnych kształtach.

Maszyna z oferty Duplo pozwoliła firmie na szybsze czasy realizacji, łatwość obsługi przy wysokiej jakości i dokładności sztancowania, a także optymalnej prędkości. PFI UD-300 to automatyczna sztanca rotacyjna, która umożliwia produkcję różnych produktów poligraficznych, takich jak opakowania, etykiety, teczki, karty do gry, zaproszenia, pocztówki, materiały POS czy opakowania o mocno spersonalizowanych kształtach, w tym opakowania z okienkiem. Cechą wyróżniającą tą sztancę rotacyjną jest to, że pozwala użytkownikom wycinać arkusze laminowane dwustronnie, co nie jest takie oczywiste w przypadku maszyn tego typu.

„Możemy obecnie zaproponować naszym klientom nie tylko znacznie krótszy czas wykonania ich zlecenia (w przypadku niektórych prac nawet o połowę), ale także np. opakowanie, które wyróżni ich produkt na półce sklepowej czy zaproszenie, które w odbiorcy wzbudzi zachwyt, ale również pocztówkę, katalog itp. które będą inne niż wszystkie. Dzięki nowej sztancy nie tylko my, ale również nasi klienci staliśmy się bardziej konkurencyjni” -  mówi Jakub Chorobiński, właściciel Drukarni Argonex oraz marki Polishdruk.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty