Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Czas krótszy o połowę

Firma Agronex oferuje drukowanie trzema technikami poligraficznymi – drukiem offsetowym, cyfrowym i sitodrukiem. Nie zapomina jednak o inwestycjach w zakresie prac introligatorskich – stąd decyzja o zakupie nowej sztancy rotacyjnej PFI UD-300 od Duplo.

Drukarnia Argonex z Bydgoszczy (www.polishdruk.pl), zainwestowała sztance rotacyjną PFI UD-300 z oferty Duplo Polska dla poszerzenia swoich możliwości w zakresie cięcia i przygotowywania różnych produktów poligraficznych. Producent poszukiwał dla swojej introligatorni rozwiązania, które przyspieszy czas przezbrojenia i skróci czas sztancowania przede wszystkim w procesie produkcji personalizowanych opakowań i kalendarzy. Nowa maszyna wzbogaca portfolio firmy o nowe aplikacje, w tym również artykuły o wymyślnych kształtach.

Maszyna z oferty Duplo pozwoliła firmie na szybsze czasy realizacji, łatwość obsługi przy wysokiej jakości i dokładności sztancowania, a także optymalnej prędkości. PFI UD-300 to automatyczna sztanca rotacyjna, która umożliwia produkcję różnych produktów poligraficznych, takich jak opakowania, etykiety, teczki, karty do gry, zaproszenia, pocztówki, materiały POS czy opakowania o mocno spersonalizowanych kształtach, w tym opakowania z okienkiem. Cechą wyróżniającą tą sztancę rotacyjną jest to, że pozwala użytkownikom wycinać arkusze laminowane dwustronnie, co nie jest takie oczywiste w przypadku maszyn tego typu.

„Możemy obecnie zaproponować naszym klientom nie tylko znacznie krótszy czas wykonania ich zlecenia (w przypadku niektórych prac nawet o połowę), ale także np. opakowanie, które wyróżni ich produkt na półce sklepowej czy zaproszenie, które w odbiorcy wzbudzi zachwyt, ale również pocztówkę, katalog itp. które będą inne niż wszystkie. Dzięki nowej sztancy nie tylko my, ale również nasi klienci staliśmy się bardziej konkurencyjni” -  mówi Jakub Chorobiński, właściciel Drukarni Argonex oraz marki Polishdruk.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty