Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Czas krótszy o połowę

Firma Agronex oferuje drukowanie trzema technikami poligraficznymi – drukiem offsetowym, cyfrowym i sitodrukiem. Nie zapomina jednak o inwestycjach w zakresie prac introligatorskich – stąd decyzja o zakupie nowej sztancy rotacyjnej PFI UD-300 od Duplo.

Drukarnia Argonex z Bydgoszczy (www.polishdruk.pl), zainwestowała sztance rotacyjną PFI UD-300 z oferty Duplo Polska dla poszerzenia swoich możliwości w zakresie cięcia i przygotowywania różnych produktów poligraficznych. Producent poszukiwał dla swojej introligatorni rozwiązania, które przyspieszy czas przezbrojenia i skróci czas sztancowania przede wszystkim w procesie produkcji personalizowanych opakowań i kalendarzy. Nowa maszyna wzbogaca portfolio firmy o nowe aplikacje, w tym również artykuły o wymyślnych kształtach.

Maszyna z oferty Duplo pozwoliła firmie na szybsze czasy realizacji, łatwość obsługi przy wysokiej jakości i dokładności sztancowania, a także optymalnej prędkości. PFI UD-300 to automatyczna sztanca rotacyjna, która umożliwia produkcję różnych produktów poligraficznych, takich jak opakowania, etykiety, teczki, karty do gry, zaproszenia, pocztówki, materiały POS czy opakowania o mocno spersonalizowanych kształtach, w tym opakowania z okienkiem. Cechą wyróżniającą tą sztancę rotacyjną jest to, że pozwala użytkownikom wycinać arkusze laminowane dwustronnie, co nie jest takie oczywiste w przypadku maszyn tego typu.

„Możemy obecnie zaproponować naszym klientom nie tylko znacznie krótszy czas wykonania ich zlecenia (w przypadku niektórych prac nawet o połowę), ale także np. opakowanie, które wyróżni ich produkt na półce sklepowej czy zaproszenie, które w odbiorcy wzbudzi zachwyt, ale również pocztówkę, katalog itp. które będą inne niż wszystkie. Dzięki nowej sztancy nie tylko my, ale również nasi klienci staliśmy się bardziej konkurencyjni” -  mówi Jakub Chorobiński, właściciel Drukarni Argonex oraz marki Polishdruk.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty