Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Fabian Stich nowym CCO

Dr Fabian Stich obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego z dniem 1 listopada.

© Onlineprinters

Dr Fabian Stich został nowym dyrektorem zarządzającym firmy Onlineprinters. Christian Würst, dotychczasowy dyrektor zarządzający i CCO, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż, opuścił firmę po czterech latach, aby podjąć nowe obowiązki. Wcześniej Dr Fabian Stich pracował w Jochen Schweizer mydays, gdzie przez ostatnie osiem lat pełnił funkcję dyrektora generalnego. „Cieszymy się, że dr Fabian Stich dołączył do naszego zespołu. W jego osobie udało nam się pozyskać eksperta w dziedzinie e-commerce, który będzie rozwijał międzynarodową ścieżkę wzrostu” - dodaje Roland Keppler, prezes zarządu Onlineprinters.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty